Téma: páteční glosy Miroslava Macka

Pátek, 5. 1. 2018, 7:03
Sázkové kanceláře by měly začít přijímat sázky, zda a kdy se Miloš Zeman vyjádří ke zprávě OLAF. Nebo alespoň k těm třem odstavcům z padesátistránkové zprávy, kterou nám výsměšně předhodila Babišova pravá ruka na financích.

o jen, abyste se nedivili, až to Němci vnutí celé EU: Úderem půlnoci vstoupil v Německu v platnost zákon „Netzwerkdurchsetzungsgesetz“, na jehož základě jsou provozovatelé sociálních sítí povinni mazat „nepatřičné“ komentáře a blokovat nebo mazat profily uživatelů. Krátce po půlnoci byl zablokován twitterový účet německé poslankyně za AfD Beatrix von Storch.

Kobliha v Tesco = 4,90 Kč. Účet za Čapí hnízdo pro každého občana = 5 Kč. Tak vidíte, že ty koblihy nebyly zdarma.

Václav Vlk starší (ukázka z rozhovoru, který rozhodně stojí za to přečíst si celý): Nikdo nemá chuť na mediální agitky, jak chudák matka samoživitelka nemá pro své děti, každé s jiným otcem, na školní obědy. Zvláště když reportérka s vykulenýma očima natáčí v bytě chudinky, co nemá na jídlo pro děti. A za „chudinkou“ trčí obrovská barevná televize s plochou obrazovkou, na stole se válí notebook a cigarety. A „chudinka“ nemůže najít práci.

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Drahos-pohrda-Cechy-jako-knize-Neziskovky-ponizuji-lid-Urazeji-nas-jako-narod-a-my-vime-ze-lepe-nam-nebude-sepsal-zkuseny-autor-A-napsal-i-o-CT-518522

Berndt Posselt, šéf Sudetoněmeckého landsmanšaftu, pronesl v rozhovoru v časopisu Týden několik podivuhodných vět:

„Vybavuji si, jak Rusové v roce 1979 vaši zemi zplundrovali a odvezli všechno do Moskvy, kde se o rok později konaly olympijské hry.“

„Policie mě v Břeclavi na nádraží kontrolovala, dokonce mě i zadržela a musel jsem na osobní prohlídku. V Brně jsme museli provést konspiraci, takže jsem čekal na zastávce, kde mě vyzvedla mladá slečna – ta mě dovedla na místo.“

„Byl jsem na několika schůzkách, na nichž Havel vyjednával o předání moci.“

Bernd Posselt v tomtéž rozhovoru: Češi jednou zruší Benešovy dekrety.

Edvard Beneš v roce 1947: Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností, budou prohlašovány za neplatné. Může se stát, že se najdou takzvaní čeští vlastenci, co se budou za odsun omlouvat. Nenechte se oklamat. Hitlerové odcházejí, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.

Češi jsou smějící se bestie: Česko by bez problémů zvládlo několik hořících aut. Proč by měla všechna hořet v Paříži? Sem s kvótami!

Miroslav Macek

« zpět do rubriky