Je libo zajímavý tip na vánoční dárek?

Deštivé dny
Deštivé dny
Úterý, 7. 12. 2021, 7:58 - Dobrých tipů na originální vánoční dárek není nikdy dost, nemyslíte? A proto, pokud ještě pro své blízké nemáte všechno nakoupeno a připraveno nebo pokud hledáte třeba ještě nějakou tu drobnost, kterou jim pod stromečkem vykouzlíte úsměv na rtech a uděláte radost, nechte si poradit od nás! Nadělte jim kulturu! Obdarujte je krásnými společnými chvílemi strávenými u vybraných kulturních akcí v našem programu pro příští rok. Vybírat můžete z široké nabídky „vánočních kulturních dárků“ – od hned dvou komedií přes drama až po velmi očekávanou přednášku…zkrátka, pokud se rozhodnete nadělovat „naše“ dárečky, určitě uděláte radost každému! Neváhejte a stavte se v našich pokladnách a ptejte se po akci „Tip na Vánoční dárek“! 

A cože to vlastně můžete od Městského domu kultury v Karviné nadělovat? Těm, co se rádi v divadle baví a smějí, můžete směle „nadělit“ vstupenky na bláznivou komedii DVA NAHATÝ CHLAPI (13. 1. 2022) s Martinem Zounarem v jedné z hlavních rolí. Určitě ale neprohloupíte ani notoricky známou kultovní komedií HRDÝ BUDŽES (16. 2. 2022) s Bárou Hrzánovou. Pokud ale necílíte jen a čistě na bránici a hledáte divadelní představení trochu náročnějšího ražení, zkuste skvělé drama DĚŠTIVÉ DNY (18. 1. 2022) s Richardem Krajčem a Davidem Švehlíkem v hlavních rolích. Naši „vánoční“ nabídku pak doplňuje ještě velmi oblíbená a v minulosti vždy zoufale vyprodaná přednáška – one man show - noblesního rétora a mistra slušnosti a skvělého vystupování Ladislava Špačka, který tentokrát přijede představit svůj nový program s názvem ETIKETA PRO CELOU RODINU (3. 3. 2022).  

Vstupenky na jednotlivá představení zakoupíte v pokladnách MěDK Karviná a kina Centrum Karviná - a pak už je stačí jen pěkně zabalit a bezpečně uložit pod stromečkem. Věříme, že radost určitě udělají a hlavně, že si je společně s obdarovaným (a námi) v příštím roce moc krásně užijete! Těšíme se na Vás!

Dva nahatý chlapi
Dva nahatý chlapi
Etiketa pro celou rodinu
Etiketa pro celou rodinu
Hrdý budžes
Hrdý budžes
 

« zpět do rubriky