Nutrend racing - testování v Mostě. Fotogalerie

Úterý, 1. 8. 2017, 15:43 -

Mluvčí Nutrend racing teamu Pavlína Janíkoví k testování uvedla:  "Další zastávkou během letního testování týmu Nutrend Racing byl v termínu 28.-29.7.2017 západočeský Autodrom v  Mostě. Využili jsme akce „The Most Show“, kdy autodrom umožnil týmům testování závodní techniky na tamní okruhové trati. Výhodou zvoleného termínu bylo také to, že doprovodný program přilákal na okruh spousty diváků, včetně našich týmových fanoušků!

Během této dvoudenní akce jsme se mimo jiné věnovali našemu partnerskému týmu M-System Racing, kdy jsme společně za odborného dohledu našich týmových mechaniků hledali optimální nastavení vozu Norma M20FC.

Další, komu patřilo mostecké testování byl nový jezdec našeho týmu - Tomáš Konvička. Tomáš v Mostě usedl do vozu KTM X-Bow, se kterým ukázal krásný progres ve své jízdě. Pozorně naslouchal i rad Václava Janíka, který tentokrát dělal především profesionální dohled nad jezdci. V každé jízdě výrazné zlepšení času až na hranici 1.49.1 ukázalo v Tomášovi nadějného jezdce, o kterém zcela jistě ještě uslyšíme!

Na testování nesměl chybět ani náš týmový pilot - Richard Meixner, jenž  se zaměřil především na sbírání cenných kilometrů ve voze Norma M20FC před nadcházejícími okruhovými i kopcovými závody letošní sezóny. 

Aktuálně se nyní připravujeme na blížící se kopcový podnik v rámci šampionátu FIA Hillclimb Cup, kterým bude německý Osnabruck. Na podniku, kde se opět sejde široká evropská špička budou tým Nutrend Racing reprezentovat -  Václav Janík na voze Norma M20FC Turbo a Jiří Svoboda s Norma M20F. O jeho průběhu budeme informovat." řekla mluvčí na závěr.

redakce Ostrava Online

 

« zpět do rubriky