Ostrava-Jih nabízí volné plochy pro street art umění

Plochy pro street art Ostrava- Jih
Plochy pro street art Ostrava- Jih
Úterý, 8. 10. 2019, 21:33 - Městský obvod Ostrava-Jih v rámci estetizace veřejného prostoru oslovil veřejnost s nabídkou tří ploch pro realizaci street art umění. 
K dispozici jsou bezúplatně, bez finančního nároku, po předložení návrhu oboustranné malby.
Vhodné plochy nechává obvod postupně oživit výmalbou, jednou z posledních realizací je dětské hřiště na Dr. Šavrdy v městské části Bělský Les.
Nyní nabízíme tři volné plochy v obvodu, které mohou díky nápadům a nadání ožít umělců street art ožít. Plochy se nachází na ulicích J. Misky 68/4, E. Podgorného 154/13 a N. Frýda 157/8 v městské části Dubina. K dispozici jsou bezúplatně, bez finančního nároku, po předložení návrhu oboustranné malby. Upozorňujeme, že na ploše určené pro tvorbu se nesmí vytvářet obrazy s rasovým či obdobným podtextem nebo vulgární obrazy.
Malba musí být provedena tak, aby nedošlo k poničení a zabarvení přilehlého tartanového povrchu. Vhodné plochy nechává obvod postupně oživit výmalbou, jednou z posledních realizací je dětské hřiště na Dr. Šavrdy v městské části Bělský Les.
Návrhy nebo případné dotazy mohou zájemci zasílat na e-mail katerina.kudrova@ovajih.cz do 31.10. 2019.

« zpět do rubriky


Komentáře

cialis frequency TumOccaw

Stendra [url=https://cheapcialisll.com/]cialis generic tadalafil[/url] Safe To Take Asprin With Amoxicillin <a href=https://cheapcialisll.com/#>buy real cialis online</a> Sildenafil Sans Prescription

Actual about pills.

Medicament information for patients. Short-Term Effects. <a href="https://prednisone4u.top">can i purchase cheap prednisone without prescription</a> in Canada. Best news about medication. Get information now. [url=http://www.topmedee.mn/i/1478]Best about pills.[/url] [url=http://headofbed.com/top-steps-successful-enhanced-recovery-after-surgery-program/]Some what you want to know about meds.[/url] [url=https://www.condluz.com.br/download/baixar-catalogo-siena-facil/#comment-21946]All about medicines.[/url] a379b6c

Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.