Klub Stoun otvírá do nové sezóny

Sobota, 17. 9. 2016, 9:10 - FRÝDEK-MÍSTEK - Jak již bývá zvykem několik let, tak přes léto se hudební klub Stoun zavírá a přesouvá svou činnost na svou letní scénu do zahrady Národního domu, kde probíhají nejrůznější akce a koncerty. „Letní počasí nám pomalu končí a my opět připravujeme klub do nové sezóny“ říká majitel klubu Kamil Rudolf a dodává: „slavnostní otevření proběhne v pátek 30. září a ponese se v rytmech drum and bass, kdy pozvání přijalo anglické duo Mind Vortex.“

Ačkoliv je hudební klub Stoun přes léto na tři měsíce zavřený, tak to nemění nic na tom, že se v klubu pilně pracuje. V roce 2015 prošel klub svou největší rekonstrukci v historii (nové posezení, vnitřní design klubu, stylové obrazy, osvětlení, světelná show, zvuk, vzduchotechnika, akustické prvky) a navíc se klub stál nekuřáckým. V letošním roce se klub zaměřil na rekonstrukci, kterou ocení hlavně účinkující – nová backstage, toalety, sprcha a mnoho dalšího.

Produkce klubu Stoun nám opět slibuje ty nejlepší akce a koncerty a na co se můžete těšit? Jazzová kapela z Frýdku-Místku Behind the door bude křtít své CD 8. října. Populární zpěvačka a autorka hitu „nafrněná“ Barbora Poláková vystoupí 14. října. Velký comeback hlásí holčičí HC kapela Gaia Mesiah a v rámci jejich turné je doprovází Kurtizány z 25. Avenue – tento skvělý dvojkoncert proběhne 15. října. Máte rádi stand-up comedy? Pokud ano, tak si ve svém kalendáři poznačte datum čtvrtek 20. října, kdy v rámci comedy show Na stojáka dorazí skvělá sestava komiků: Ester Kočičková, Karel Hynek a Petr Vydra. Pro milovníky tvrdšího drum and bass je tady akce 27. října No!se a v jeho čele Dj z Jihoafrické republiky Counterstrike. Fanoušci hiphopu se určitě těší na zástupce Ty nikdy labelu Pauliho Garanda, který vystoupí 28. října. Další skvělé koncerty, které byste si neměli nechat ujít 12. listopadu J.A.R., 19. listopadu SKYLINE, 26. listopadu PRAGO UNION a mnoho dalších akcí a koncertů!

Otevření klubu proběhne v pátek 30. září od 18:00 hodin. Kompletní informace o všech akcích, předprodejích a připravovaných akcích naleznete na stoun.cz

Vstupenky na opening a MIND VORTEX (UK) v ceně 120,- Kč jsou k dostání v předprodeji v Beskydském informačním centru na Zámeckém náměstí ve Frýdku a na Náměstí Svobody v Místku. Dále se vstupenky prodávají v baru Pavlač (na ulici Farní 16 ve Frýdku) a online na ticketstream.cz.

redakce Ostrava Online 

« zpět do rubriky