Pohřební kult funebráků z Respektu

Pondělí, 13. 11. 2017, 8:50 - Odpůrci prezidenta Miloše Zemana si dávno neberou servítky a nevyhýbají se ani podpásovým úderům. Každý klep a pomluva se jim hodí do krámu. Poté, co jeden ubohý primitiv ze sluníčkářsko-vítačského Žít Brno roztruboval do světa zvěsti o prezidentově rakovině, se dočkal ledové sprchy v podobě žaloby za jeho lživý výrok.

Novinářská hyena a hlásač pravdy a lásky ze štvavého plátku jménem Respekt trapna nicka Marek Švehla jde ještě mnohem dál: Miloši Zemanovi přeje rovnou smrt. Obhajuje takové úvahy jako odůvodněné a nazývá je legitimním útokem na jeho politickou moc. Vše se lépe prodá, když se zabalí do eufemismů. Je to prý vyjádření roztrpčení nejrůznější formou. Zrůdné myšlení havloidů se odhaluje  v plné nahotě.

Tito lidé by dle stejné logiky nechali T. G. Masaryka na sklonku jeho mandátu utratit jako psa, když se nemohl po mrtvici ani podepsat a musel využívat zvláštního podpisového razítka. Časem budou volat po eutanazii všech ideových odpůrců nového (zlo)řádu ve jménu humanity. Havlofašismus v praxi!

Mgr. Bc. Jan Kopal

 

« zpět do rubriky