Homosexuální aktivisté podle svých slov "serou na svobodu projevu" a vyhrožují Akci D.O.S.T

Pátek, 1. 2. 2013, 17:49 -

Na adresu Akce D.O.S.T. jsme v těchto dnech obdrželi výhružný text, který se vztahuje k našemu letnímu odporu proti primátorské podpoře homosexuálního festivalu Prague Pride. Protože nám uvedený text podsouvá činy a smýšlení, jež nevyznáváme, a zároveň se nás pokouší zastrašit hned několika hrozbami, rozhodli jsme se jej zveřejnit a reagovat na něj vlastním komentářem. Nejzajímavější části jsme graficky zvýraznili. Text byl odeslán 1.2. z adresy blog.homosexualita@email.cz, nepodepsaní homosexuální aktivisté z webu LGBT nám píší:

„Tento e-mail nebude dlouhý, naopak stručný.

Vaše kritizování Prague Pride a homosexuálů bude mít jednou fatální následky.

Přestaňte s tím.

Je to věc do které se vy nemusíte plést, beztak už skoro celý národ vás má dost a zaslechl jsem i dokonce že vás čeká od homosexuálů i překvapení :) , kdo ví co se stane.. :)

Za Blog LGBT vás upozorňuji že činy které pácháte porušují listinu lidských práv , nemáte právo odsuzovat druhé a upřímně seru vám na svobodu projevu.

Lidi se mají rádi a vy s tím nic nezmůžete akorát si takhle přivoláváte potíže ze strany homosexuálů , kteří vás nemají rádi a nedivil bych se kdyby dokonce ba i jeden na vás spáchal trestný čin.

Přestaňte s protestem na Václavském Nám. a na Ostrůvku v Praze při konání Prague Pride.

Uvědomte si že jednou se vám třeba narodí dítě a bude homosexuál (Říkáte si , to se nemůže stát) ale může. O tom to je, co s ním pak uděláte? Vyhodíte do popelnice?

Možná se u vás v rodině taky najde někdo s jinou orientací.

Proto.

Blog LGBT, redaktor Tomáš Svoboda a Jana Šreibrová na vás pokud-li nepřestanete-li pořádat demonstrace na Prague Pride podá Trestní Oznámení, a nebojte se že to nikam nedotáhneme, finančních prostředků máme dost ;).“

Tolik citace.

Autor mailu nám sděluje, že „sere na svobodu projevu“ a zároveň nám vyčítá, že prý kritizujeme homosexuály a odsuzujeme druhé. Bez dalšího rozlišení dále ztotožňuje homosexuály s akcí Prague Pride. Skutečnost je ovšem jiná. Akce D.O.S.T. nekritizuje homosexuály, kritizuje zmíněný festival a hlavně politickou podporu, jíž se mu dostává! Ve svých vyjádřeních důsledně rozlišuje mezi homosexuály a homosexualismem, čili aktivismem osob, jež se svévolně vydávají za mluvčí homosexuálů obecně. Autor mailu tuto věc zcela pomíjí, zato nás upozorňuje, co nám všechno hrozí, pokud budeme i letos proti podpoře Prague Pridu protestovat.

Prvním strašidlem má být nějaké „překvapení :)“ . Copak to asi bude? Happening, při kterém nás přijde políbit homosexuál -konzervativec Putna? Nebo snad nějaké „skandální“ odhalení, že někdo ze signatářů Manifestu D.O.S.T. je homosexuál? No a co? To by nás jako mělo zastavit?

Pisatel mailu ovšem dále přitvrzuje a hrozí blíže nejasnými „potížemi“ a možným trestným činem proti nám, jemuž by se prý nedivil. Inu, nic nového pod sluncem. Jakýsi psychopat hrozil Michalu Semínovi vraždou už předloni. To jsou věci, o které se musí starat policie, ne my.

Nejkonkrétnější výhružkou je ovšem informace o záměru podat na nás za naše protesty Trestní oznámení, které prý osoby zmíněné v textu „dotáhnou“, protože „finančních prostředků mají dost“.

No, možná nás opravdu čeká všelicos a je dobře, že o tom víme předem. Vlastně je třeba uznat, že je to skoro férový e-mail. Jak z nějaké gangsterky: Jestli si chcete ušetřit potíže, nezlobte!

(Akce D.O.S.T.)

 

« zpět do rubriky


Komentáře

chjo

Jsou to fakt ubožáci, nedejte se!!!

Přidat komentář