Nabitá kola v OC Forum Nová Karolina představí novinky na poli elektromobility

Nabitá kola v OC Forum Nová Karolina
Nabitá kola v OC Forum Nová Karolina
Pátek, 20. 4. 2018, 11:55 -

Od elektro jízdních kol a koloběžek, přes tříkolky, skútry, motocykly, až po vozítka, automobily, užitkové vozy a příslušenství představí rozsáhlá výstava v obchodním a zábavním centru Forum Nová Karolina. Expozice s názvem Nabitá kola volně naváže na úspěšně realizovanou akci v roce 2016 s podtitulem Elektrokrásky spojenou především s výstavou elektromobilů a prezentací elektromobility. 

Příchozí budou moci od pondělí 23. dubna do neděle 6. května obdivovat nejen vystavené exponáty, ale také zjistit více o aktuálních trendech v souvislosti s elektro dopravními prostředky a hybridními alternativami. Akce se koná pod záštitou náměstkyně primátora Mgr. Kateřiny Šebestové. Vstupné je zdarma.

Mezi vystavovateli se představí výrobci a distributoři, kteří jsou leadery na poli elektromobility zaměřené zejména na jízdní kola, skútry a motocykly. Příchozí se budou moci seznámit například se značkami pod hlavičkou firem TopKolo, Kuberg, Insportline, CLS deal, Invira či VXT. 

Rozsáhlá výstava elektromobilů s podtitulem Elektrokrásky sklidila v roce 2016 značný úspěch nejen mezi odborníky, ale také ze strany laické veřejnosti. Po dvou letech na ni navážeme a představíme aktuální novinky, trendy a inovace týkající se zejména jednostopých dopravních prostředků. Věříme, že výstava bude inspirací nejen pro ty, kteří se zajímají o ekologické alternativy dopravy ve městě,“ uvádí za OC Forum Nová Karolina Leona Drozdová.

Návštěvníci ostravského centra Forum Nová Karolina budou mít jedinečnou příležitost se informovat o současných trendech v oblasti elektromobility, hybridních a nastupujících technologiích. Od 23. dubna do 6. května zde bude probíhat expozice kol, motocyklů a dalších elektro dopravních prostředků vhodných nejen pro pohyb ve městě. Moravskoslezský kraj je průkopníkem čisté mobility v ČR, proto zde nebudou chybět ani elektrokola, jež dostala možnost zakoupit Turistická informační centra v Beskydech, Jeseníkách a Ostravě, společně se stojany a nabíječkami.

V průběhu dvou týdnů bude možné si prohlédnout, ale v mnoha případech i vyzkoušet, na sedm desítek kol, koloběžek, skútrů, motocyklů a dalších dopravních prostředků. V sobotu 28. dubna navíc proběhne tematický workshop s doprovodným programem, exhibicemi, soutěžemi a možností zkušebních jízd pro širokou veřejnost. K dispozici a otestování budu například městská, skládací, dětská, trekingová i horská a celo odpružená horská elektrokola značek Haibike, Leader Fox, Crussis, Agogs, Apache či Lectron.

Nabitá kola v OC Forum Nová Karolina
Nabitá kola v OC Forum Nová Karolina
 

« zpět do rubriky


Přidat komentář

D
b
K
Q
B
T
Kód vložte bez mezer.