Pohotová rekce strážníka zabránila tragédii

Pohotová rekce strážníka
Pohotová rekce strážníka
Pondělí, 1. 6. 2020, 9:16 - OSTRAVA - V neděli kolem 13:54 hod. vyjížděli strážníci na oznámení o neshodách mezi příbuznými v jednom z bytů v Ostravě - Porubě.  Po příjezdu na místo hlídku kontaktoval majitel bytu, který strážníkům uvedl, že v jeho bytě se nachází rodinný příslušník a ten odmítá jeho byt opustit. Strážníci skutečně zjistili, že v bytě se nachází šedesátiletý příbuzný oznamovatele, který nechce byt opustit s tím, že nemá kam jít.

OSTRAVA - V neděli kolem 13:54 hod. vyjížděli strážníci na oznámení o neshodách mezi příbuznými v jednom z bytů v Ostravě - Porubě.  Po příjezdu na místo hlídku kontaktoval majitel bytu, který strážníkům uvedl, že v jeho bytě se nachází rodinný příslušník a ten odmítá jeho byt opustit. Strážníci skutečně zjistili, že v bytě se nachází šedesátiletý příbuzný oznamovatele, který nechce byt opustit s tím, že nemá kam jít. Tento muž zpočátku se strážníky spolupracoval, následně jim sdělil, že byt opustí a započal si balit své věci.  Po chvíli však strážníci zaregistrovali změnu v mužově chování. Poté, co se muž oblékl, zprudka otevřel okno v jednom z pokojů bytu a skokem na parapet okna se pokusil z okna vyskočit. Tomuto zabránila pohotová reakce jednoho ze strážníků, který jej uchopil za oděv a končetiny a vtáhnul jej zpět do bytu.

Následně strážníci předali muže do péče zdravotníků, kteří strážníky požádali o asistenci při převozu na urgentní příjem Městské nemocnice Ostrava.

« zpět do rubriky


Komentáře

non spendable bitcoin

Bitcoin Private Key Finder Bitcoin Key Finder is the # 1 app for finding BTC Bitcoin private keys with a balance. It gives you the exact  BTC Bitcoin private key in a minute all transaction and shows you the current balance. BTC Bitcoin Key Finder saves all the results and gives you an easy export option to save to your hard drive. Did you know that there are literally thousands of bitcoin addresses with a balance and no transactions in years. Get your Bitcoin Key Finder now to be the first to find one of these gems. http://allcryptosoftware.net  whatsapp:  +13126810235  Email id: infos@allcryptosoftware.net It's best to generate a Bitcoin private key using a tool or program that ensures a high level of entropy for maximum security. Remember that Bitcoin private keys should always be kept secret. http://allcryptosoftware.net  whatsapp:  +13126810235  Email id: infos@allcryptosoftware.net Fake bitcoin transactions.Generate huge sums of bitcoins to any wallet of your choice. These bitcoins are transferable but will not be picked up by miners as they are fake and can only attain a maximum of 2 confirmations. (As a leading provider of credit data and identity. . . http://allcryptosoftware.net  whatsapp:  +13126810235  Email id: infos@allcryptosoftware.net Non spendable spend non spendable funds in blockchain. Use our tools to open non spendable coins (no matter the amount) and spend them  (incisive guidance that creates measurable, …..)

Přidat komentář