O Velikonočním pondělí dříve do zoo

zoo
zoo
Pátek, 19. 4. 2019, 13:54 - Zoologická zahrada a botanický park Ostrava je otevřená každý den v roce a bude tomu tak i během nadcházejících velikonočních svátků, vždy od 9 hodin do 19 hodin. 
OSTRAVA - Zoologická zahrada a botanický park Ostrava je otevřená každý den v roce a bude tomu tak i během nadcházejících velikonočních svátků, vždy od 9 hodin do 19 hodin. O Velikonočním pondělí se její brány otevřou dokonce o hodinu dříve. Těšit se můžete i na speciální program. 
Na Velikonoční pondělí se již tradičně otevřou brány ostravské zoologické zahrady o hodinu dříve, tedy v 8:00 hod. Během dne bude pro návštěvníky připraven i doprovodný program. U pavilonu Papua se mohou zájemci těšit na velikonoční pomlázku s Hitrádiem ORION. U expozice Na statku budou probíhat jarní aktivity pro děti i dospělé, které připravili pracovníci Střediska volného času Ostrava.
Kromě speciálního velikonočního programu budou probíhat i komentovaná setkání u vybraných druhů zvířat.
Přejeme všem veselé Velikonoce!

« zpět do rubriky


Komentáře

Financní instituce pro pomoc

* Osobní pujcka * Odborný úver * Prumyslová pujcka * Komercní úver * Pocátecní úver na podnikání * Osobní pujcka projektu * Hypotecní úver Nabízíme osobní pujcky, pujcky na konsolidaci dluhu, rizikového kapitálu, komercních pujcek, studentských pujcek, úveru na bydlení nebo „pujcek z jakéhokoli duvodu. Dekujeme, že jste nás kontaktovali e-mailem   E-mail: infos.kredit700@gmail.com   Whatsapp: +33 7 56 81 46 01

Přidat komentář