Extéria si zakládá na dobré pověsti. Kvalitou služeb zaměřené na BOZP je proslulá

Extéria
Extéria
Středa, 8. 8. 2018, 10:58 -

Každý firma se chce nějakým způsobem odlišit od konkurence. Každá firma však dbá na něco jiného. Zaměřme se nyní na firmy, které pomáhají podnikatelům poprat se s bezpečností práce a požární ochranou. Jednou takovou společností je firma Extéria, která se od své konkurence liší především kvalitou svých služeb. Právě kvalitní poskytované služby jsou tím hlavním důvodem tak dobré pověsti, jakou firma má.

Mnozí podnikatel si neuvědomují, že musí ve svém podniku vyřešit bezpečnost práce a požární ochranu. Jedná se konkrétně o čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o BOZP nebo o PO. Díky své nevědomosti se však mohou dostat do tíživé finanční situace, a to konkrétně tehdy, kdy přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Mít vyřešené BOZP a PO je totiž zákonnou povinností a v případě nevyřešení hrozí velmi, velmi vysoké sankce.

Je samozřejmě pochopitelné, že podnikatelé nemusí mít na svou zákonnou povinnost dostatek času. Jenže od toho je zde firma Extéria, která nenechá podnikatele ve štychu.

Pyšní se stoprocentní úspěšností při kontrolách

Jak již bylo zmíněno, firma si zakládá na dobré pověsti, na které se z velké části podílí kvalita poskytovaných služeb. Do služeb je zahrnuta veškerá dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, dále jsou do nabídky služeb zahrnuta školení a samozřejmě jiné povinnosti, které s BOZP a PO souvisí.

Díky velmi nízké ceně se podnikatelé mohou spolehnout na to, že v případě neohlášené kontroly vyváznou se stoprocentní úspěšností.

Pobočky po celé republice

Extéria, s. r. o. má dnes tisíce spokojených klientů, kteří se svými zkušenostmi netají. Referencí a recenzí je plný internet. Díky nim je možné si ověřit kvalitu poskytovaných služeb i profesionální přístup, který je pro firmu typický. Je nutno poznamenat, že pobočky společnosti se nachází nejen po celé České republice, ale také na Slovensku.« zpět do rubriky


Komentáře

Extéria recenze a zkušenosti

Ráda bych přidala recenzi na společnost EXTÉRIA s kterou spolupracuji třetím rokem. Vždy mi pomohli při kontrole inspektorátu a vše proběhlo bez závad. Spokojená klientka z Ostravy

U nás ve firmě bylo taky vše

U nás ve firmě bylo taky vše ok, spokojení. Mají sídlo kousek od nás.

Využil jsem služby EXTÉRIE,

Využil jsem služby EXTÉRIE, vše plní. Měl jsem školení, kontrolu pracoviště za velmi dobrou cenu. Platím jen 7000 Kč za rok a o nic se nestarám.

Má zkušenost s firmou EXTÉRIA

Bylo mi divné když mi volala slečna ohledně informací k BOZP. Nakonec jsem souhlasil a udělal dobře. Minulý týden jsem měl kontrolu, kde mě zastoupila technička a vše bez problému. Za mě OK.

Velmi kvalitní a profesionální sluzby

Exteria a má zkušenost se společnosti byla ne moc pozitivní. Celá situace se změnila, když se mi nahlásila kontrola z Inspektorátu práce. Přijela technička před kontrolou a na kontrole mě zastoupila bez jakékoliv sankce. Doporučuji.

Recenze Exteria

Mohu jen potvrdit u mět taky proběhla kontrola bez závad a hlavně mě to nic nestalo!!!

Zkušenost se společností Exteria

Profesionální přístup za velmi nízké ceny. Zastoupila mě technička u kontroly OIP a přijela i před kontrolou a vše zdarma v rámci ročního paušálu 8.000 Kč / ročně. Vše bez závad velmi si ji chválil inspektor, že tak profesionálně zpracovanou dokumentaci ještě neviděl. Doporučuji spokojený klient z Frýdku-Místku

Přidat komentář