Extéria si zakládá na dobré pověsti. Kvalitou služeb zaměřené na BOZP je proslulá

Extéria
Extéria
Středa, 8. 8. 2018, 10:58 -

Každý firma se chce nějakým způsobem odlišit od konkurence. Každá firma však dbá na něco jiného. Zaměřme se nyní na firmy, které pomáhají podnikatelům poprat se s bezpečností práce a požární ochranou. Jednou takovou společností je firma Extéria, která se od své konkurence liší především kvalitou svých služeb. Právě kvalitní poskytované služby jsou tím hlavním důvodem tak dobré pověsti, jakou firma má.

Mnozí podnikatel si neuvědomují, že musí ve svém podniku vyřešit bezpečnost práce a požární ochranu. Jedná se konkrétně o čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o BOZP nebo o PO. Díky své nevědomosti se však mohou dostat do tíživé finanční situace, a to konkrétně tehdy, kdy přijde neohlášená kontrola ze státní správy. Mít vyřešené BOZP a PO je totiž zákonnou povinností a v případě nevyřešení hrozí velmi, velmi vysoké sankce.

Je samozřejmě pochopitelné, že podnikatelé nemusí mít na svou zákonnou povinnost dostatek času. Jenže od toho je zde firma Extéria, která nenechá podnikatele ve štychu.

Pyšní se stoprocentní úspěšností při kontrolách

Jak již bylo zmíněno, firma si zakládá na dobré pověsti, na které se z velké části podílí kvalita poskytovaných služeb. Do služeb je zahrnuta veškerá dokumentace týkající se bezpečnosti práce a požární ochrany, dále jsou do nabídky služeb zahrnuta školení a samozřejmě jiné povinnosti, které s BOZP a PO souvisí.

Díky velmi nízké ceně se podnikatelé mohou spolehnout na to, že v případě neohlášené kontroly vyváznou se stoprocentní úspěšností.

Pobočky po celé republice

Extéria, s. r. o. má dnes tisíce spokojených klientů, kteří se svými zkušenostmi netají. Referencí a recenzí je plný internet. Díky nim je možné si ověřit kvalitu poskytovaných služeb i profesionální přístup, který je pro firmu typický. Je nutno poznamenat, že pobočky společnosti se nachází nejen po celé České republice, ale také na Slovensku.« zpět do rubriky