ApuTime jako pravá ruka v každé firmě

ApuTime
ApuTime
Středa, 29. 5. 2019, 9:37 -

Řízení projektů je jak pro vedení, tak pro zaměstnance stále ještě takový strašák. Přitom je to jedna z nejdůležitějších složek efektivně fungujícího celku. Vedení se potí při každé implementaci nového úkolu a zaměstnanci jen protáčí oči, když se prohrabují složkami a hledají, co mají zrovna teď po dobrém obědě zase na programu. Nedejbože když někdo třeba onemocní, nebo má dovolenou! Co teď? Úkol stojí, projekt se prodlužuje a harmonogram společnosti se v tu ránu sype.

Tomuto se chce Martin Lonský, který přišel s ApuTime jednou pro vždy vyhnout. “Plýtvání zdroji je problém, který lidé ani počítače zatím stále neumí zcela vyřešit. Co ale umíme vyřešit, je automatické plánování a okamžitá optimalizace harmonogramu v kontextu celé společnosti.” říká. Co si pod tím v praxi představit? Pojďme se podívat na běžný případ, když se práce na některé části projektu protáhnou, či lidé ještě s realizací vůbec nezačali. Místo panikaření, že deadline se blíží, či radování se, že bude volno, aplikace během minuty přehodnotí harmonogram celé skupiny dle závislosti na daném člověku den pokračuje. 

Čím je ApuTime jiné?

Věříme, že všichni by si přáli mít ve svém systému vše uspořádané, přehledné a organizované. Proto je pro nás taky prioritou user-friendly prostředí. Žádná zdlouhavá školení na to, jak appku používat, žádné stromové struktury, složité složkování a sdílení, tady nemáte šanci nacestovat kolečkem na myši kilometry, ani se uklikat k smrti. Nabízíme box solution - připravené k okamžitému použití. Logické, příjemné, maximálně účinné. “Nejlepší aplikace jsou ty, jejichž používání nemusíte uživateli vůbec popisovat. Přehlednost a jednoduchost je pro nás prioritou.” říká CEO ApuTime Martin Lonský.

Smyslem je jednoduchost

Mimo jiné šetříte čas tím, že na opakované procesy můžete během pár minut vytvořit znovu použitelnou vizuální mind mapu. Při jejím tvoření si zároveň skvěle urovnáte podrobný průběh procesu a třeba se vám ještě podaří přijít na další zefektivnění. Mind mapa vám po jejím dokončení naservíruje již konkrétní úkoly pro konkrétní lidi a vy máte čas věnovat se dalším věcem které jsou důležité.

Využití umělé inteligence v procesním řízení

ApuTime má zkrátka za úkol řešit (vaše) nejzásadnější problémy v oblastí řízení a synchronizace lidských zdrojů. Hnací motor je ten, že jsme přesvědčeni, že optimalizované procesy a dobře orientovaný funkční tým dokáže v současných kapacitách najít i více jak desetinásobek skrytého potenciálu na zvýšení produktivity. Ano, naši zákazníci si také mysleli, že je to nemožné. Využití umělé inteligence v procesním řízení je totiž zatím novinka. Jsme první, kteří umělou inteligenci implementují do řešení celého komplexu a to úspěšně. A víte co? Dost bylo řečí, vyzkoušejte si to sami! www.aputime.com

ApuTime
ApuTime
ApuTime
ApuTime
ApuTime
ApuTime
 

« zpět do rubriky