Téma: pondělní glosy Miroslava Macka

Pondělí, 4. 7. 2016, 7:20

Prezident Zeman se vyjádřil, že je pro referendum o vystoupení Česka z EU a NATO, byť by v obou případech byl proti. Známí zemanobijci se upřímně zděsili a vyrazili na zteč. Nechápu proč. Jednomu z nich jsem k tomu dodal: To je planá obava, je zde přece dosti skvělých elit, které lehce vysvětlí zbytku pomýlených hlupáků, že je zapotřebí v obou případech hlasovat NE…  

A ještě jednou prezident Zeman: „Je třeba nejen vyměnit vedení Evropské unie, ale i změnit pravidla, kterými se Evropská unie řídí. Byla u mě eurokomisařka Věra Jourová a sdělila mi, že připravuje směrnici o jednotné výrobě vosku. Když mě navštívila podruhé, řekla, že připravuje směrnici EU o jednotné výrobě inkoustu do laserových počítačových tiskáren. No tak když se Evropská unie zabývá tím, čemu by se měly věnovat národní vlády, a já si myslím, že by naprosto stačilo, kdyby se tomu věnovaly podniky, které dané věci vyrábějí…“

Opsáno z facebooku: Romové, kteří z ČR odešli, se ve Velké Británii uchytili, naučili se jazyk země a našli si práci. Mladí studují. Děti, které neuměly ani jazyk rodné země, ve škole prospívají. Jak je to možné? No protože Angličané, na rozdíl od barbarských Čechů, nejsou rasisté! Viděli jsme na to téma několik reportáží, četli mnoho a mnoho článků.  A mohlo tomu tak být i nadále, nebýt Brexitu.  Romové v tom okamžení zapomněli angličtinu a dokonce se zjistilo, že celé roky nepracují.

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky