Yogapointy nabídnou otevřené zastřešené prostory

Středa, 9. 10. 2019, 8:19 - Milovníci jógy si díky krajskému projektu zacvičí s výhledem do krajiny. Takzvané Yogapointy nabídnou otevřené zastřešené prostory, kde si lidé budou moci zacvičit jógu nebo se protáhnout po sportovním výkonu.

Moravskoslezský kraj tak pokračuje ve snaze region zatraktivnit, vytvořit pro jeho obyvatele příjemné prostředí a nalákat sem více návštěvníků. Yogapointy budou lidem k dispozici od příštího jara.

„Věřím, že si tato stavení na cvičení nebo třeba jen relaxování lidé oblíbí. Budou to konstrukce respektující přírodní zákony, vybudovaná v souladu s pravidly pro cvičení jógy. Nabídnou nejen prostor, ale i soukromí a pohodovou atmosféru. Součástí Yogapoitů budou i panely s radami, jak se cvičí jóga a jakými cviky si lze protáhnout jednotlivé části těla,“ uvedl náměstek hejtmana kraje pro cestovní ruch Jan Krkoška a dodal, že Yogapointy budou moci lidé využívat zcela zdarma. Yoga pointy budou rozmístěny rovnoměrně po našem kraji, v Ostravě, v rekreačním areálu Olešná ve Frýdku-Místku, v Trojanovicích, v lázních Darkov a na Malé Morávce. 

Základní konstrukční prvek Yogapointů bude dřevo. Na čtyřech trámech bude vybudovaná průsvitná pergola, která umožní hru se světlem, samozřejmě s přírodním, tedy se sluncem. Všechny tyto aspekty navodí atmosféru klidu a souladu s přírodou. 

Tento projekt vzniká ve spolupráci s architektonickým studiem KLAR, konkrétně s architekty Zdeňkem Liškou a Václavem Kociánem. Projekt je připravený, kraj chystá výběrové řízení na firmu, která bude Yogapoity stavět. „Yogapointy, kterými jsme se inspirovali v zahraničí, by měly být lidem k dispozici od jara či léta příštího roku. Pět konstrukcí bude stát zhruba půl milionu korun, starat se o ně budou vlastníci pozemků, na kterých budou konstrukce umístěné, na základě dohody s krajem. Věřím, že Yogapointy nabídnou prostor nejen pro cvičení, ale i pro odpočinek od stresu,“ uzavřel náměstek hejtmana Jan Krkoška.

 

« zpět do rubriky


Komentáře

Blank ATM Cards

Ahoj, Jsme profesionální úvěrový tým Cyber ​​Tech s velkým prstencem po celém světě infikovaným více než 3 miliony debetních malwaru a skimetrů, dostáváme prázdnou kartu ATM a rychle a bezpečně naložíme spoustu peněz, pomocí kterých si můžete vybrat hotovost buď v eurech nebo dolarech z bankomatů a mohou být použity jakýmkoli systémem POS. Poznámka: Naše karty jsou 100% bezpečné a nejdůležitější věcí na kartě je to, že nemusíte po použití platit, po objednávce bude generována / aktivována univerzální prázdná karta ATM K úplnému financování částkou, kterou byste zaplatili Na požádání vám kartu doručíme do 5 pracovních dnů a budete mít přístup k penězům z jakéhokoli bankomatu ve vaší oblasti. Univerzální prázdná karta ATM je přístupná na celém světě ve všech bankomatech po celém světě a její použití je snadné a pohodlné, stejně jako u vaší bankovní karty. Vaše služba přidruženého doručení provede přímé doručení na vaši adresu. Kontaktujte nás:  E-mail: atmservices44@aol.com hacklords.investors@gmail.com    Whatsapp +17042750147

Přidat komentář