Světový den fyzioterapie oslavíme otevřenými dveřmi ambulancí

fyzioterapie
fyzioterapie
Úterý, 8. 9. 2020, 10:08 - Tým fyzioterapeutů Kliniky léčebné rehabilitace Fakultní nemocnice Ostrava otevře na Světový den fyzioterapie v úterý  8. 9. 2020 dveře svých ambulancí, tělocvičny a bazénu v přízemí budovy Polikliniky v Porubě. Zváni jsou všichni, kteří se chtějí dozvědět více o svém těle i ti, kteří si chtějí vyzkoušet terapeutická cvičení

Tým fyzioterapeutů Kliniky léčebné rehabilitace Fakultní nemocnice Ostrava otevře na Světový den fyzioterapie v úterý  8. 9. 2020 dveře svých ambulancí, tělocvičny a bazénu v přízemí budovy Polikliniky v Porubě. Zváni jsou všichni, kteří se chtějí dozvědět více o svém těle i ti, kteří si chtějí vyzkoušet terapeutická cvičení v tělocvičně nebo ve vodě. Fyzioterapeuti budou zájemcům k dispozici v době od 14:30 do 17:00 hodin.

Rozhodli jsme se, že v rámci Světového dne fyzioterapie přiblížíme široké veřejnosti, jak rozmanitý je náš obor. Ukážeme například pár jednoduchých cviků, kterými si můžeme sami pomoci od bolesti. A to jak v tělocvičně, tak i v bazénu. Moji kolegové jsou připraveni i individuálně poradit těm, kteří řeší například bolest v pohybovém aparátu,“ přiblížil netradiční setkání zdravotníků s pacienty jeho iniciátor Mgr. Zdeněk Guřan, vedoucí fyzioterapeut Kliniky léčebné rehabilitace FN Ostrava.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet rehabilitační pomůcky a připraveny budou i edukační brožury. Tým fyzioterapeutů doporučuje, aby si zájemci o cvičení přinesli vhodné oblečení a ti, kteří si budou chtít zacvičit v bazénu, samozřejmě plavky.

fyzioterapie
fyzioterapie
 

« zpět do rubriky


Komentáře

single chatting free

best online dating sites [url="http://datingonlinecome.com/?"]sandra bullock dating[/url]

Přidat komentář