Sněhová horká stopa vedla až ke zloději

Sněhová horká stopa
Sněhová horká stopa
Sobota, 6. 2. 2021, 13:34 - V minulých dnech důstojník na tísňové lince 158 přijal oznámení o krádeži jízdního kola z balkónu v jednom z domu na ulici Edisonova v Ostravě – Hrabůvce. Policisté z obvodního oddělení Hrabůvka v Ostravě ihned vyjeli na místo a při příjezdu už viděli, jak je starý dřevěný žebřík opřen o fasádu domu a vede přímo k balkónu bytu. 

V minulých dnech důstojník na tísňové lince 158 přijal oznámení o krádeži jízdního kola z balkónu v jednom z domu na ulici Edisonova v Ostravě – Hrabůvce. Policisté z obvodního oddělení Hrabůvka v Ostravě ihned vyjeli na místo a při příjezdu už viděli, jak je starý dřevěný žebřík opřen o fasádu domu a vede přímo k balkónu bytu. Po zjištění informací z místa se vydali propátrávat okolí. K tomu všemu jim byly nápomocny klimatické podmínky a velké množství sněhu. Uniformovaní policisté sledovali horkou stopu, která vedla téměř 1 km až k domu, kde se stopa ztratila. Po otevření vchodových dveří již už mokrá stopa vedla k neoznačenému bytu. I přesto, že muž původně tvrdil, že v bytě nemá žádné kolo, nakonec se k samotné krádeži během chvíle doznal a sám kolo mužům zákona vrátil.

 

Po ztotožnění podezřelého se ukázalo, že se jedná 33letého muže z Ostravy. Kriminalisté už na muže měli spadeno. Operativní činností, vyhodnocením stop a kamerových záznamů zjistili, že se měl mimo jiné dopustit i jiných trestných činů. Zde už přichází práce našich kriminalistů a krádeže mu dokázat. Zadržený recidivista se celkem doznal k dalším 7 krádežím. V několika případech měl přelézt plot k rodinným domům a následně se násilím zmocnit jízdních kol nebo hliníkového žebříku. V jiném případě měl ze sklepa panelového domu odcizit jízdní kola, lahve alkoholu, ale také dětskou sedačku na kolo. Při výslechu obviněný muž uvedl, že v jednom případě se šel projít a najednou na něj „vypadla“ z okna bunda, ve které našel platební kartu. Tou měl zaplatit na benzínce alkohol a cigarety. V neposledním případě měl z kufru vozidla Škoda odcizit badmintonové pálky a sportovní boty. Do protokolu uvedl, že všechny odcizené věci měl prodat a peníze použít pro svou potřebu. Svůj výslech již trestaný muž ukončil slovy, že svého jednání velice lituje a slibuje, že už neodcizí ani rohlík, aby mohl zůstat na svobodě. Dále doplnil, že v opačném případě přijme jakýkoliv trest.

 

Komisař 3. oddělení obecné kriminality v Ostravě proti muži zahájil trestní stíhání a obvinil ho ze spáchání zločinu krádež a přečinů poškození cizí věci, porušování domovní svobody a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Dále byl ze strany komisaře podán podnět na vzetí do vazby, kterému soudce vyhověl. Nyní obviněnému hrozí pobyt za mřížemi až na osm let. Celková škoda byla vyčíslena zhruba na 80.000,- Kč.

« zpět do rubriky


Komentáře

Sněhová horká stopa vedla až ke zloději | Ostrava-Online.cz

Hello There. I found your blog using google. This is an extremely well written article. I’ll make sure tto bookmark it and return tto read more of your useful information. Thanks for the post. I’ll certainly return. my page - home warranty companies (<a href="https://ncbarowners.org/community/profile/besstuckfield66/">Steve</a>)

Přidat komentář | Ostrava-Online.cz

Hi there to every body, it's my first go to see of this webpage; thiis webpage contains amazing andd really excellet data in support of readers. Also visit my homepage greek voice actors - http://Mgpcw.com/home.php?mod=space&uid=360432&do=profile&from=space

Přidat komentář | Ostrava-Online.cz

Please keep us up to date like this. Thanks for sharing... Here iis my web-site ... Greek voie over - https://community.rpgwriting.com/index.php?action=profile;u=323538

Přidat komentář | Ostrava-Online.cz

Maintain the remarkable work !! Lovin' it! https://gaydatingzz.com/

free local dates

singles near me [url="http://onlinedatinglook.com/?"]craigslist dating sites with photos[/url]

decent gay dating sites

free gay dating sim english gay mobile dating sites [url="http://gaychatgay.com?"]best gay dating sites 2021[/url]

gay atlanta dating

gay websites -date -dating gay black and latino dating [url="http://gaychatus.com?"]australian gay dating[/url]

1% free gay dating sites

gay dating websites chicago yukon gay dating [url="http://gaychatgay.com?"]gay dating site for free[/url]

dating gay men atlanta ga

anchorage gay dating gay dating sites for ipad [url="http://gaydatingzz.com?"]gay dating site denver[/url]

Zxgoet qmhtgn

stromectol covid - <a href="https://ivermecti.com/">buy ivermectin for humans</a> ivermectin 4

Přidat komentář