Ostravští strážníci vezou z Mikulova stříbro a bronz

Ostravští strážníci
Ostravští strážníci
Středa, 3. 7. 2019, 22:31 - Opět po roce se strážníci Městské policie Ostrava zúčastnili střeleckého turnaje „O pohár starosty Mikulova“, který se uskutečnil 13. června 2019 již počtrnácté.

Opět po roce se strážníci Městské policie Ostrava zúčastnili střeleckého turnaje „O pohár starosty Mikulova“, který se uskutečnil 13. června 2019 již počtrnácté. V konkurenci 28 tříčlenných družstev, složených převážně z řad městských a obecních policií z celé ČR, si ostravští, ve složení Oldřich Dunaj, Pavel Burda a Petr Vlček, vedli skvěle a získali bronzové medaile!  Střelecký turnaj probíhal ve dvou disciplínách. První prověřila střelce z mířené střelby na 25 metrů, ta druhá byla zaměřena na praktický výkon služby, ve které se hodnotil čas, zásahy a taktické provedení. V kategorii jednotlivců, čítající 100 střelců, navíc přidal Oldřich Dunaj stříbro za 2. místo.

celou situaci řešit, jen dodal: „Můžu si pít, kde chci“. Podezření z porušení obecně závazné vyhlášky bylo k dořešení předáno správnímu orgánu.

« zpět do rubriky


Komentáře

Nabídka půjček bez prodlení

Nabídka půjček bez prodlení Nabízím vám svou kreditní nabídku velmi rychle a zdarma. Moje nabídka začíná mezi 50 000 a 50 000 000 Kč a moje úroková sazba je 3%. Splacení půjčky začíná mezi 3 a 300 měsíci. Připomínám vám, že můj bankovní manažer vyžaduje před převodem prostředků na váš účet podepsaný smluvní dokument. Takže pro všechny vaše naléhavé potřeby půjčky mě kontaktujte: laugedouelchristianenicole@gmail.com

Přidat komentář