Ostrava už ví, jak budou vypadat nové tramvaje

Nová tramvaj Ostrava
Nová tramvaj Ostrava
Pátek, 19. 7. 2019, 13:29 -

Dopravní podnik Ostrava (DPO) dnes představil výslednou podobu nových tramvají Škoda ForCity Smart, kterése v Ostravě objeví na podzim příštího roku. Ostrava bude prvním městem v České republice i střední Evropě,kde bude tento typ tramvaje jezdit.

 

Novým ostravským tramvajím bude opět dominovat tyrkysová barva, do které se již dva roky postupně přebarvujevozový park DPO, a současně ladí i s městským vizuálním stylem. Dynamicky tvarované čelo tramvaje zajistí jakpohodlí a komfort pro řidiče, tak i větší bezpečnost v provozu. Tramvaji nebudou chybět ani dnes už typické třiostravské vykřičníky nad dveřmi.

 

Při tvorbě designu nové ostravské tramvaje jsme se inspirovali charakterem města, tak aby design zapadal nejendo historického centra, ale i do průmyslových oblastí. Důraz je kladen na tvarovou čistotu, účelnost a bezpečnost jakpro cestující, tak pro kolemjdoucí, říká Tomáš Chludil, designer kolejových vozidel Škoda Transportation.

« zpět do rubriky


Komentáře

ponuka financovania pre všetky vaše projekty a osobné aktivity

Získajte pôžičku v rozmedzí od 15 000 do 7 000 000 na obdobie 5 až 30 rokov v závislosti od požadovanej sumy s veľmi atraktívnou ročnou fixnou úrokovou sadzbou 3% pre všetky požadované sumy. , Kredit sa zaväzuje a musí byť vrátený. Skontrolujte svoje možnosti splácania skôr, ako sa zaviažete Ak potrebujete viac informácií, kontaktujte nás prosím na e-mailovej adrese leber.p@yahoo.com alebo Whatsapp: +33751364257. Ďakujem za pochopenie

Přidat komentář