Nejlidnatější obvod Ostravy otevírá první infocentrum

Pondělí, 1. 6. 2020, 8:35 - OSTRAVA - JIH: nabídne širokou škálu služeb v samostatné budově na novém náměstí Ostrava-Jih v Hrabůvce od pondělí 1. června.

OSTRAVA - JIH: nabídne širokou škálu služeb v samostatné budově na novém náměstí Ostrava-Jih v Hrabůvce od pondělí 1. června.

V provozu bude od pondělí do pátku od 9.00 do 17.00 (s polední přestávkou od 12.00 do 12.30). V případě vybraných akcí, konaných na novém náměstí, bude otevřené také o víkendech a svátcích.

Zájemcům nabídne informace o dění v obvodu, předprodej vstupenek na kulturní, společenské a sportovní akce, služby terminálu SAZKA, směnárnu, prodej jízdenek Leo Express a nových kreditových jízdenek DPO. Chybět nebude ani výběr suvenýrů s tématikou Ostravy, Baníku a městského obvodu Ostrava-Jih.

Součástí objektu je také veřejné WC.

« zpět do rubriky


Komentáře

0717855677 ROCK HARD MEN'S ENLARGEMENT POWDER IN EMPANGENI

The judges were amazed that one product was able to do all of the following: - Bigger & Long Lasting Erections - Maximum Pleasure & Intensified Orgasms - Surge In Sex Drive & Energy - Ramps Up Stamina & Staying Power - Increased Sexual Confidence - Experience Vitality & Peak Performance

Přidat komentář