Moravskoslezští kriminalisté zabránili vraždě

kriminalisté
kriminalisté
Pondělí, 9. 12. 2019, 10:17 - Kriminalisté díky zjištěné informaci a rychlému jednání zabránili dokonání vraždy, kterou si měl objednat 46letý muž z Moravskoslezského kraje. Ve spolupráci se Zásahovou jednotkou Moravskoslezského kraje muže zadrželi, pak obvinili a nyní je již ve vazbě.

Kriminalisté díky zjištěné informaci a rychlému jednání zabránili dokonání vraždy, kterou si měl objednat 46letý muž z Moravskoslezského kraje. Ve spolupráci se Zásahovou jednotkou Moravskoslezského kraje muže zadrželi, pak obvinili a nyní je již ve vazbě.

Kriminalisté krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje získali poznatek o plánování vraždy. Informací závažného charakteru se začali velmi usilovně zabývat, zjistili, že se zakládá na pravdě. Ihned přijali adekvátní opatření, zahájili úkony trestního řízení a vše zadokumentovali. Krátce po tomto zjištění zadrželi podezřelého muže v Praze – Novém Městě na ulici Washingtonova.

Muž byl umístěn do policejní cely a následně vrchní komisař 1. oddělení odboru obecné kriminality zahájil jeho trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin vraždy ve stádiu přípravy.  Je mu kladeno za vinu, že v druhé polovině měsíce listopadu letošního roku se měl obrátit na osoby, které již mají trestní minulost a sjednat si za úplatu potencionálního pachatele. Ten měl v určeném čase a jasně daným způsobem, usmrtit poškozeného, se kterým měl obviněný v minulosti společné podnikatelské aktivity. Při přípravě vraždy obviněný měl sdělit najatému vykonavateli vraždy informace k jeho zvykům, vzhledu a bydlišti.

Pravděpodobně jen díky rychlé práci policie nedošlo k pokusu ani k dokonání vraždy. V současné době je obviněný muž ve vazební věznici a hrozí mu trest odnětí svobody až do výše dvaceti let.

« zpět do rubriky


Komentáře

Canadian Discount Mail Order Pharmacies jero

Zithromax Acne Treatment [url=https://buycialisuss.com/]cialis 5 mg[/url] Natural Antibotic Amoxicillin <a href=https://buycialisuss.com/#>Buy Cialis</a> Will Cephalexin Heal Tooth Infection

free online dating

best online dating sites [url="http://datingsitesfirst.com/?"]top free dating sites[/url]

free personal ads

free dating [url="http://onlinedatinglook.com/?"]ghana dating scams scammers[/url]

Přidat komentář | Ostrava-Online.cz

Truly such a good internet site. https://gaydatingzz.com/

long beach dating line gay

thats gay we've been dating atl gay dating [url="http://gaychatus.com?"]gay speed dating in los angeles[/url]

gay sock feet dating sites

gay dating websites uk gay incest dating [url="http://gaychatrooms.org?"]big black gay dating[/url]

100% free bear gay dating

grizzly gay dating gay dating sim game grumps [url="http://freegaychatnew.com?"]dating in detroit gay[/url]

philippines gay dating

gay free dating sites gay dating sites sites [url="http://gaychatgay.com?"]gay dating radar site[/url]

gay dad son dating

gay pittsburgh dating sexy gay sites 2021 -dating [url="http://gaychatrooms.org?"]teenage gay dating websites[/url]

gay dating romeo

gay 15 year old dating site best gay dating site for asia [url="http://gaychatus.com?"]gay dating sites for savannah[/url]

Přidat komentář