Fotbalisté Třince deklasovali Vítkovice

Neděle, 14. 2. 2016, 11:16 - TŘINEC - Třinečtí fotbalisté na svém hřišti po velmi dobrém výkonu rozstříleli vedoucí celek MSFL – Vítkovice.

Proti Vítkovicím se střelecky dařilo všem třineckým útočníkům. Dedič po rohovém kopu hlavou otevřel skóre a zanedlouho přihrál na gól Teplému. Po trefě Cepláka přišla řada i na třetího forvarda Malcharka – míč přesně na hlavu mu posadil Tomovič, který dvě minuty před koncem technickou střelou uzavřel na konečných 6:0. Těsně předtím se mezi střelce zapsal Čelůstka, který hlavou prodloužil do sítě Malcharkův centr.

BRANKY: 39. Dedič, 44. Teplý, 76. Ceplák, 78. Malcharek, 81. Čelůstka, 88. Tomovič. Rozhodčí: Mojžíš. ŽK: Cverna, Kovařík. Diváci: 110. Poločas: 2:0.

TŘINEC – 1. poločas: Rohel – Velner, Bedecs, Čelůstka, Janošík – Blanař, Motyčka, Tomovič, Teplý – Douglas – Dedič. 2. poločas: Paleček – Benetka, Avdić, Čelůstka, Janoščín – Salachna, Ceplák – Blanař (70. Bedecs), Málek, Tomovič – Malcharek. Trenér: Kula.

VÍTKOVICE: Ognyanov – Mikula, Coufal, Cverna – Halaška, Metelka, Wojnar, Hruzík, Býma – Kovařík, Musiol. Trenér: Pohorelli.