Téma: Zavražděné, znásilněné dívky imigranty už mají svůj hlas. #120db

Neděle, 4. 2. 2018, 3:28
Když začala kampaň #Metoo, tak zaplnila stránky všech světových médii. Nevím jak tomu bylo u dětských časopisů, ale uniknout se tomu nedalo. Pořád nové a nové příběhy, kdy i mrknutí oka znamenalo trauma pro dotyčnou ženu.

Pro mnohé hvězdy, pseudohvězdy, hvězdičky béčkových filmů pro dospělé to znamenalo zviditelnění a přiložení si polínka do plápolajícího ohně pro bílé může převážně z politiky a filmového průmyslu. Chápu, že sexuální násilí je pro ženu trauma. Nejen pro ženu, ale o sexuálním násilí na mužích se nemluví, ne, že by neexistovalo, ale přeci jen znásilněný muž ženou je tak trochu rarita. Nakolik šlo u představitelek této kampaně o skutečnost a nakolik to byla pro ně jen reklama neumím říci. Pravdou však je, že chvílemi to připomíná epidemii moru a dobře vymyšlenou kampaň, která zničila několik životů, zatím jen profesních, bez možnosti obrany „pachatelů“.

Zatímco tako kampaň #Metoo plnila světová média a kdejaká feministka dostala příležitost se k tomu vyjádřit, tak oběti sexuálního násilí ze strany imigrantů jakoby upadly do zapomnění. Staly se statistikou. Případně se jim dávalo najevo, že provokovaly útočníky z jiných kultur svým oblečením. Jsou i „mistři“, kteří dokáží s lehkým srdcem říci, že vlastně o nic moc nejde,protože Evropané přeci také znásilňujíženy. A to je ono. Když Čech, Němec, Francouz a další, znásilní ženu, tak nikdo pro to nemá omluvu. Nikdo nemá pochopení pro útočníka, až na pár, s prominutím, vyšinutých jedinců. Pro útočníky z řad imigrantů se však hledá omluva, nejčastěji, že pochází z jiného kulturního prostředí. Nemám pro ně omluvy. Ty omluvy, že je musíme pochopit, to „vzdělávání“ imigrantů, že Ne, znamená Ne!, jen ukazuje na to, že sem přichází lidé, kteří nepřišli hledat pomoc, ale lidé, kteří chtějí výhody západního sociálního systému, ale svůj způsob života. Ne všichni. Možná to není ani většina, ale i kdyby to bylo jen deset procent, tak za poslední dva roky to je přes sto tisíc lidí.

Několik německých dívekse nechce smířit s tím, že ženy a dívky jsou znásilňovány migranty a mnohé tuto zkušenost zaplatily životem, jako naposledy mladá Italka zavražděná a rozčtvrcená, a natočily působivé video a založily stránky, kde mohou ženy říci své špatné zkušenosti s imigranty. Video a stránky, které se asi nestanou součástí velké kampaně, protože jsou obžalobou politiků a feministických hnutí, kteří na jednu stranu vítají imigranty a na druhou zcela opomíjí, že pro imigranty nemá žena žádnou hodnotu. Vlastně má, tu sexuální. Což je asi ta jediná hodnota. Proti tomu nepomohou žádné náramky proti znásilnění,žádná délka paže,žádné kalhotky s alarmem a GPS.

Opravdu si všichni ti lidskoprávní aktivisté, liberální politici, zastánci mnohokulturního soužití myslí, že když sem přesunou půlku Afriky, že ti lidé se stanou Evropany? Není to spíše tak, že ti lidé si sem vezou svoje zvyky a nechtějí se jich zbavit, zvláště, když v tom je přeci ta diverzita společnosti, jak můžeme často slyšet od obhájců multikulturní společnosti. O USA je známo, že to je společnost, která vznikla díky imigraci a na imigraci. Je dávána jako příklad tavícího kotle. Jen už se neříká, že imigranti se opravdu přetavili, stali se z nich totiž Američané, kteří přijali americké hodnoty. Ale to už také není pravda. Ale proč to neříkat, že? Trochu předělané se to hodí na umlčení hlasu těch, kteří jsou proti současnému šílenství zastánců imigrace do Evropy. Ono se vůbec předělává hodně věci v rámci ideologie, dokonce i historie a tak nakonec vadí i to, že v české počítačové hře z období husitských válek nejsou černoši.

Ale abych se vrátil k meritu věci. Když už ukazujeme na znásilnění a sexuální obtěžování amerických „osobností“ od plavčice z Baywatch po zpěvačku, kterou člověk nezná. Pravda. Tyto plní stránky novin na rozdíl od těch co plní jen policejní statistiky. A tak tleskám několika německým dívkám.

Martin Kavka

blog.idnes.cz

« zpět do rubriky