Téma: čtvrteční glosy Miroslava Macka

Čtvrtek, 10. 3. 2016, 7:53

Novela zákoníku práce by měla přinést zaměstnavatelům povinnost předcházet stresu na pracovišti. Doufám, že inženýři lidských duší totéž nařídí všem mediím, neboť ta vnášejí do našich životů stresů nejvíce. A nastane kýžený ráj na zemi…

Francie udělila Řád čestné legie saúdskoarabskému korunnímu princi a ministrovi vnitra Muhammadovi bin Najífovi. Zřejmě za příkladnou demokracii a svobodu v Saudské Arábii. Pokrytectví bez hranic…

Výbor regionální rady regionu soudržnosti Babišovu Čapímu hnízdu prominul 99 % z téměř šestimilionové pokuty (včetně penále). Mimochodem, jedná se o ten samý výbor, který Čapímu hnízdu dotaci v roce 2009 přidělil, přestože žádnou podle platných regulí dostat neměl.

Že se vám to také stává dnes a denně, že jsou vám odpuštěny pokuty nebo všelijaké poplatky a daně?

Poslanec ODS Martin Novotný: Andrejovi v úzkých padá maska… A teď tu o Červené Karkulce… Je to takový okamžik pravdy. Pokud byl v této zemi řečeno jeho slovem "bordel", byl vždy jeho integrální součástí a jedním z hlavních představitelů a beneficientů. Podařilo se mu přesvědčit část lidí o opaku a využít okamžiku vakua k pokusu o ovládnutí všeho. Arcikníže Matrixu se pokusil ovládnout Matrix. Teď už zase mluví tak, jak mu zobák narostl. To jest jako hochštapler, k jehož standardní výbavě patří model "bílých koní".

Metoda Komplexně Geniálního Babiše je jasná: Čapí hnízdo mi nepatří, to patří jakési firmě, která mi teda patří, ale o žádné pokutě nic nevím, to se zeptejte někde jinde… ale co mi vy sralbotkové můžete? Ti vládní nahoře se třesou o koryta, ANO včetně poslanců vlastním já, media, která nevlastním, se třesou na inzerci mých firem a mezi voliči se najde vždy dost blbců, kteří mne zase zvolí…

Tomáš Halík: „Na Hrad kandidovat nebudu, je tu málo rozumných lidí.“

Jinak řečeno: Na Hrad kandidovat nebudu, je tu málo blbců, kteří by mne volili.

Zpráva: Již poněkolikáté ve středu navštívil americký velvyslanec Andrew Schapiro Brno. Na programu měl tentokrát mimo jiné schůzku s předsedou Ústředí muslimských obcí v Česku Muneebem Hassanem Alrawim, s nímž se potkal v brněnské mešitě. Chtěl tak vyjádřit podporu a solidaritu USA s českou muslimskou komunitou.

Dodávám: Chápu, že si sponzorským darem Obamovi koupil velvyslancování v Praze (někdo by to nazval korupcí, ale nebuďme úzkoprsí, kšeft je prostě kšeft). To ovšem neznamená, že by nemohl dostat v Brně po hubě…

Čtenář glos J. V. mi popsal jeden svůj nápad na řešení uprchlické krize: Milí Turci, na účtu jsou tři miliardy eur, na každého nového uprchlíka z něj použijeme třicet tisíc. Co na konci roku zbude, je vaše.

Miroslav Macek

« zpět do rubriky