Svazácké výsadky domluví venkovu

Mgr. Jan Kopal
Mgr. Jan Kopal
Čtvrtek, 8. 2. 2018, 9:07

Nadutá pražská kavárna se i přes faktickou volební porážku snaží ovládnout mediální prostor a pokračuje v pro ně totálně neúspěšné prezidentské kampani pod mottem záchrany demokracie. Plánuje dokonce vysílání novodobých svazáckých úderek na venkov a do domovů důchodců, kde by měli jejich aktivisté bojovat s dezinformacemi, aniž by předem definovali, co to vlastně v jejich pojetí dezinformace je. Zřejmě vše, co není v souladu s jejich světonázorem a vyšším dobrem, jemuž je vše podřízeno (dokonce i svobodná kandidatura do senátu, která je rezervována pouze pro neúspěšné prezidentské kandidáty).

Vyrazit by měli dobrovolníci rozehřátí volební kampaní, tedy zaměstnanci politických či politizujících neziskovek, sociální antropologové, sociologové, politologové, demagogové z webu Deamagog.cz, absolventi genderových studiích a další nezaměstnatelná levicová verbež a povaleči všeho druhu.

svého "osvětového" programu vidí ve vysvětlování masivní vlny dezinformací. Žáci a následovníci Emanuela Moravce mají jasno. George Orwell by to nenapsal lépe. Máme se nač těšit. Naštěstí bodří venkované zase pro změnu  mají vidle, cepy, sudlice a další náčiní, kterým se znamenitě ohánějí. Naši zapálení svazáci by si měli doplnit učivo dříve, než přijdou k úrazu.

Mgr. Bc. Jan Kopal

« zpět do rubriky