Máte volnou sobotu? Ušijte sobě nebo svým dětem něco hezkého

Gabinka
Gabinka
Čtvrtek, 7. 2. 2019, 8:11

Vypadá to, že o víkendu bude pršet jako z konve, a zrovna máte volnou sobotu? Nabízí se otázka - co s ní? Jak ji využít, co podniknout? Nenechte se nehezkým počasím zastrašit, volnou sobotu využijte kreativně. Co třeba ušít sobě nebo svým blízkým něco, z čeho budou mít radost? Ušít dnes lze leccos, na internetu je návodů habaděj. Nejčastěji se šijí třeba panenky nebo plyšoví medvídci či jiné hračky. Upusťte tedy uzdu své fantazii, nakupte všechno potřebné a udělejte si trochu jinou sobotu.

Hračky pro nejmenší samozřejmě nejsou to jediné, co si lze ušít či co se často šije. Pokud třeba venku na zahradě máte zahradní nábytek nebo nábytek vyrobený z palet, můžete ušít třeba podsedáky nebo polštáře, díky kterým bude sezení na zahradě trochu pohodlnější. Taktéž si lze ušít třeba látkové tašky nebo brašny na kočárek, které jinak nejsou zrovna nejlevnější. Navíc si je ušijete podle vlastních představ, nebudou tedy příliš velké nebo naopak nebudou mít málo kapes.

Jak jsme tedy zmínili, ušít si lze mnoho. Jenže co je k tomu potřeba?

Jehly, nitě, látky

Samozřejmostí jsou jehly a nitě, nezapomínejte ani na látky, které by měly být kvalitní. Při výběru látek proto nevolte ty nejlevnější, které brzy vyblednou, ztratí svou pružnost nebo se začnou párat.

Kromě látek nezapomínejte ani na ostatní galanterní zboží, jako jsou třeba knoflíky. Pokud se pustíte do výroby hraček pro děti, vatu na vycpání taktéž nepostrádejte.

Kupte všechno na jednom místě

Nechoďte však po všech galanteriích, které ve městě máte. Raději čas ušetřete a nakupte vše na jednom místě, dokonce i z pohodlí domova. Doporučujeme e-shop gabinka.cz, kde najdete nejen galanterní pomůcky, ale také kvalitní látky, jako jsou kočárkoviny nebo úplety a teplákoviny. Jelikož má e-shop nejvíce kočárkovin na skladě, odesílá se ještě v den objednávky.

Pokud byste si při výběru nevěděli rady, e-shop gabinka.cz má také svou kamennou prodejnu, kde se vám jistě dostane rady a pomoci.

« zpět do rubriky