Soutěž amatérských jezdců The Most Challenge vyvrcholí při autoshow

Neděle, 20. 10. 2019, 19:01 - Oblíbená soutěž amatérských jezdců na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu The Most Challenge jde do finále. 
Poslední šanci promluvit do celkového pořadí mají účastníci soutěže v sobotu 26. října od 09:00 do 17:00 hodin při závěrečných jízdách letošního pátého ročníku. Poté pořadatelé vyhlásí absolutního vítěze i nejúspěšnější jezdce jednotlivých kategorií. The Most Challenge je součástí tradičního rozloučení se závodní sezonou pod názvem The Most AUTOSHOW #10.
V soutěži se počítá nejlepší čas na jedno kolo dosažený v běžně vyráběném automobilu se sériovými pneumatikami. Podmínkou je platná registrační značka vozu. Více informací v propozicích soutěže zdeV loňském roce organizátoři soutěže zavedli sezonní bodový ratingový systém, který dává větší šanci na slušné umístění včetně absolutního prvenství i majitelům vozů slabších kubatur. Může se těšit na jízdu v okruhovém závodním speciálu OCR. Druhý v pořadí se může zdarma zúčastnit okruhové školy a bronzová příčka je odměněna kurzem sportovní jízdy. Vítězové jednotlivých vypsaných kategorií N1, N2, N3 a N4 obdrží věcné ceny.
Program autoshow nabízí volné jízdy s vlastním vozem po závodním okruhu za zvýhodněnou cenu. Novinkou je možnost bonusového pronájmu závodního speciálu OCR. Zájemci si mohou pronajmout i servisní box pro jeden vůz po celou dobu konání akce, což zahrnuje také neomezenou jízdu po dráze a průjezd po boxové komunikaci (pitlane). Pronajmout si lze také profesionální časomíru. Autoshow chce zabavit všechny členy rodiny, nejmladší návštěvníci mohou využít zázemí dětského dopravního hřiště s funkčními semafory a dalšími atrakcemi jako jsou prolézačky či skluzavka.
 

« zpět do rubriky