Karel Abrahám dostal novou Ducati

Pondělí, 18. 7. 2011, 15:27 - Jediný český jezdec v seriálu Moto GP, Karel Abraham, sedlá od minulého pátku ve svém volném čase Ducati Hypermotard 1100 Evo. Za svoje výborné výkony, které coby nováček v prestižním seriálu odvádí, byl Karel odměněn zapůjčením motocyklu Hypermotard 1100 Evo. Tento model si sám vybral, a proč zrovna Hypermotard? "Na nich se mi líbí, že to jsou hravé motorky. Není to ani silniční, ani terénní motorka," ujasnil. "Dá se s ní jezdit svižně, je to zábava. A když má člověk náladu, dá se vyjet i do lehčího terénu, třeba na polňačku.

Motocykl mu byl zapůjčen oficiálním dovozcem motocyklů Ducati pro ČR, společností MOTO ITALIA s.r.o. ve spolupráci s výrobcem motocyklů Ducati. Slavnostní předání nového stroje proběhlo v pátek 8. července 2011 v brněnské prodejně D MOTO s.r.o. Klíčky ke svému stroji převzal Karel od pana Igora Wolfa, majitele tohoto dealerství. A jaké jsou Karlovy první dojmy z motocyklu? "Je úplně nový, takže ho teprve zajíždím," vyprávěl. "I tak jsem z něj ale nadšený."

Na obsáhlejší hodnocení si musíme počkat do jeho návratu ze závodů v Laguna Seca, kam nyní míří. Teprve pak bude mít čas se s motocyklem pořádně seznámit.

redakce Ostrava Online

 

« zpět do rubriky