Jakub Knoll je mistrem České republiky a vítězem FIA CEZ i ESET sprint 2016

Středa, 28. 9. 2016, 15:02 -

Dvě druhá místa v posledním závodě FIA CEZ v polské Poznani stačila Jakubu Knollovi k zisku sprintového titulu ve FIA zóně Střední Evropy i k těsnému vítězství v hodnocení ESET sprint 2016.

Brněnský tým Šenkýř Motorsport si musel do Poznaně přijet pro posledních pár potřebných bodů a ty si při velmi slabé účasti jezdců nakonec bez potíží pohlídal. Oba sprinty v Poznaní ovládl Miro Konopka na Lamborghini Huracan GT3.

Robert Šenkýř: "Závod v Poznani byl bohužel slabě obsazen, ale to nijak nesnižuje připravenost našeho týmu a hlavně celoroční výkony Jakuba, který si koncentrovanou jízdou dojel pro všechny tituly, které šlo ve sprintech získat. Faktickým vyvrcholením celé sezóny tak pro nás byla Podzimní cena Brna, kde Kuba potvrdil titul mistra ČR a která ukázala, jak by měly vypadat závody, které bychom chtěli jezdit. Všem moc děkujeme za celoroční podporu."

Tým Šenkýř Motorsport se již dnes přesune se čtyřmi vozy na Slovakiaring na finále Slovenského okruhového poháru (čtvrtek 29.9.2016). Tým zde budou reprezentovat Tomáš Erdélyi, Martin Duras a Otto Svoboda ve třídě do 3500ccm a Petr Vencálek ve třídě nad 3500ccm.

redakce Ostrava Online

 

« zpět do rubriky


Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.