Účastníkům Léta na kole zazpívá Petr Bende

Zdroj fotografie kulturniportal.cz
Zdroj fotografie kulturniportal.cz
Čtvrtek, 26. 4. 2018, 10:48 -

Druhý ročník akce pro celou rodinu Léto na kole se uskuteční v sobotu 9. 6. 2018. Trasa povede z Ostravy-Jihu přes Starou Bělou, Krmelín, Novou Bělou, Paskov, do Hrabové. Na kolech spolu s účastníky vyrazí i  starostové uvedených městských obvodů, města a obce. Zaregistrovat se mohou zájemci zdarma na www.letonakole.cz.

Jsem rád, že jsme ve spolupráci s ostatními starosty připravili pro veřejnost druhý ročník Léta na kole. Vloni se akce vydařila, na trasy vyrazilo 300 malých i velkých účastníků. I letos pro ně bude během cesty připraveno občerstvení a doprovodný program. Ten vyvrcholí v cílové Hrabové. Všem, kteří dojedou, zazpívá Petr Bende, neúnavné děti si užijí skákací hrad. Startujeme u nás na Jihu z areálu Lesní školy v Bělském lese. K účasti se stačí zdarma zaregistrovat na stránkách www.letonakole.cz,“ zve na akci starosta městského obvodu Ostrava-Jih Martin Bednář.

Akce je určena malým i velkým cyklistům, vybrat si je možno ze čtyř tras dle náročnosti. Ta základní má 27 km, nejkratší 10 km. Všechny informace k registraci, trasám a organizaci akce Léto na kole 2018, jsou k dispozici na www.letonakole.cz.

« zpět do rubriky