All Star kapela Venomous Concept míří do Ostravy

Středa, 6. 1. 2016, 15:46 -

Britsko-americká kapela Venomous concept se v rámci svého turné zastaví poprvé i v Ostravě v klubu Barrák.

All star band jehož členy jsou Shane Embury (Napalm death, Brujeria, Lock-up a další), Kevin Sharp (Brutal truth), Danny Lilker (Nuclear Assault, Brutal Truth, Anthrax, S.O.D.) a Danny Herrera (Napalm Death), se začal formovat v roce 2004. kdy Kevin Sharp absolvoval turné s Napalm death jako řidič, na jehož konci se Shanem Emburym shodli, že by měli založit společnou kapelu.

Jako další členy přibrali Dannyho Herreru a Buzze Osbornea z The Melvins.  V této sestavě vydali prostřednictvím labelu Mikea Pattona (Faith no more, Tomahawk) Ipecac recordings své debutové album Retroactiv abortion.

Po několika letech nahradil Buzze Osborne Danny Lirker. V této sestavě pak natočili v roce 2008 své druhé album Poisoned apple a nyní po 8 letech přicházejí s novinkou Kick me silly VCIII.

Koncert se uskuteční v pátek 22.ledna a Venomous concept budou předskakovat Ass to mouth z Polska, Dead Carnage a Hibakusha.

Vstupenky na koncert je možné pořídit od 350 korunv klubu, v hudebninách Hudební svět pod klubem a prostřednictvím sítě Eventim.

Stream nového alba zde: ZDE

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky