V Bohumíně vyrostl sladký ráj pro děti i dospělé

Bastien Café
Bastien Café
Úterý, 15. 5. 2018, 9:47 - V Moravskoslezském kraji nových podniků neustále přibývá. Není se čemu divit, je to skvělá půda pro podnikání.

V nedávné době v Bohumíně vyrostl doslova sladký ráj, který je určen pro děti i pro dospělé. Jmenuje se Bastien Café a v Bohumíně se nachází už dlouhá dvě léta. Největší popularita jí stoupla až během loňského roku, lidé se sem naučili chodit a neustále si chválí tuto skvělou kavárnu, v níž si přijdou na své nejen děti, ale i dospělí.

Vloni v září to bylo dva roky, co Bastien Café zahájila svůj provoz a co se ukázala zákazníkům. Jak už to bývá, ze začátku to nebylo zrovna nejlepší, ale nyní se kavárna těší velké oblíbenosti a návštěvnosti. Během dvou let se stala kavárna dobře zaběhnutým podnikem, který najdete skutečně v centru Bohumína v budově PZKO.

O nekuřácké místo pro rodiny bylo postaráno

Kavárna vznikla v době, kdy kouření v restauracích ještě bylo povoleno. Pokud jste zamířili do centra Bohumína, jen stěží jste našli místo, kam byste se mohli s dětmi uchýlit, protože se tam nekouřilo. Proto se Tomáš Kvasnica rozhodl, že prostory v budově PZKO se využijí jako kavárna, která bude od první chvíle nekuřácká a která bude vhodná jak pro rodiče, tak pro samotné děti.

A tak se tedy stalo

Rekonstrukce sice trvala pěkně dlouhou dobu, ale vyplatilo se. Dnes je z kavárny prosperující byznys, který si oblíbily hlavně rodiny s dětmi. Ze začátku byla rekonstrukce dost náročná. Musela se vyměnit střecha, elektřina, dokonce se vyměňovalo i topení a podlahy. Z počátku to byla velká investice, která se vyplatila.

Kavárna s dvoumetrovou dětskou hernou

Dnes se kavárna charakterizuje jako sladký ráj, který je určen pro děti i dospělé. Rodiče dětí si sem mohou zajít na kávu s kamarády a kamarádkami, děti si zde totiž pohrají v dvoumetrové dětské herně, kterou nebudou chtít opustit.

« zpět do rubriky