Tým Mičánek vyráží na závěrečný podnik ESET V4 Cupu

Čtvrtek, 17. 10. 2019, 10:24 - Ve hře jsu titulky a další pódiová umístění. V Maďarsku na Hungaroringu se již tento víkend napíše letošní poslední kapitola pohárového klání ESET V4 Cupu. 
Tým Mičánek Motorsport powered by Buggyra vyšle na trať z kalendáře seriálu Grand Prix Formule 1 hned pětici jezdců, která postupně zasáhne do pěti závodů. Ve sprintových závodech kategorie GTC to budou za volanty vozů Lamborghini SuperTrofeo Evo usedat Libor Dvořáček, Bronislav Formánek a Kurt Wagner, přičemž Formánkovi a Dvořáčkovi jde o zisk pódia v celkovém hodnocení.

Bronislav Formánek je aktuálně na druhém místě za Samuelem Sládečkou a ve hře je tak šance i na celkové vítězství. K tomu je však potřeba hned dvou vítězství a minimální bodový zisk slovenského závodníka. To pozice Libora Dvořáčka je mnohem více přívětivější. Dvořáčkovi aktuálně patří čtvrtá příčka se ztrátou 5,5 bodu na druhého z bratrů Sládečků, Filipa.

„Oba jezdci mají ještě teoretické šance. Zatím co v případě Broňka je to opravdu spíš jen teorie, tak v případě Libora je vše stále otevřené, má to opravdu jen a jen ve svých rukách,“ hodnotí šance svých jezdců manažer týmu Jiří Mičánek jr. Ten však do Maďarska nepojede pouze jako týmový manažer, ale také jako závodní jezdec. Tým se totiž rozhodl pro nasazení obou aut i do vytrvalostního závodu, ve kterém utvoří jednu z posádek Bronislav Formánek právě s Jiřím Mičánkem jr. O jízdu ve druhém voze se pak postará ostřílené duo Libor Dvořáček s Kurtem Wagnerem, kteří spolu letos startují i v prestižním Lamborghini SuperTrofeo Europe.

Pátým jezdcem pak bude týmový junior Michal Makeš, který se svým Renaultem Clio popere o zisk titulu v pohárové, Clio Cupu. „Michal stále doplácí na nepovedené závody na Slovensku. Pole v Clio Cupu je velice vyrovnané. Michal dokázal letos vyhrát prvních šest závodních jízd, i přesto mu v tabulce náleží celkové druhé místo za Petrem Majerem. Ten bude ale podle dostupných informací v Maďarsku chybět a tak pokud Michal dojede alespoň jednou na bodech, nemělo by nic bránit jeho obhajobě loňského vítězství,“ těmito slovy uzavírá Jiří Mičánek své víkendové preview.

« zpět do rubriky


Komentáře

Blank ATM Cards

Ahoj, Jsme profesionální úvěrový tým Cyber ​​Tech s velkým prstencem po celém světě infikovaným více než 3 miliony debetních malwaru a skimetrů, dostáváme prázdnou kartu ATM a rychle a bezpečně naložíme spoustu peněz, pomocí kterých si můžete vybrat hotovost buď v eurech nebo dolarech z bankomatů a mohou být použity jakýmkoli systémem POS. Poznámka: Naše karty jsou 100% bezpečné a nejdůležitější věcí na kartě je to, že nemusíte po použití platit, po objednávce bude generována / aktivována univerzální prázdná karta ATM K úplnému financování částkou, kterou byste zaplatili Na požádání vám kartu doručíme do 5 pracovních dnů a budete mít přístup k penězům z jakéhokoli bankomatu ve vaší oblasti. Univerzální prázdná karta ATM je přístupná na celém světě ve všech bankomatech po celém světě a její použití je snadné a pohodlné, stejně jako u vaší bankovní karty. Vaše služba přidruženého doručení provede přímé doručení na vaši adresu. Kontaktujte nás:  E-mail: atmservices44@aol.com hacklords.investors@gmail.com    Whatsapp +17042750147

Přidat komentář