Tři reklamní předměty, které potěší během zimy

Škrabka na sklo
Škrabka na sklo
Úterý, 20. 2. 2018, 10:14 -

Pokud zvažujete výrobu nových reklamních předmětů vy, měli byste vybírat hlavně takové podoby dárkových předmětů, které vaši zaměstnanci využijí i během aktuálního ročního období, tedy zimy. Jestliže nevíte, co dát vytisknout, přinášíme vám pár tipů.

Samozřejmě se nebude jednat o reklamní předměty ve formě tužek nebo propisek, ale přinášíme vám tipy na něco originálního, co jen tak nějaká společnost nevyrábí.

1) Termonádoby

Termonádoby jsou hlavně během zimy velice oblíbené. Termosky si bereme například na lyžování, kdy do nich nalijeme teplý čaj na zahřátí, termohrnky nosíme s oblibou do práce, abychom si v ní dopili horkou kávu, kterou jsme u snídaně nestihli dopít. Pokud si necháte vyrobit reklamní termonádoby, vaši zaměstnanci budou naprosto nadšeni. Jistě je využijí nejen během zimní dovolené.

2) Škrabky na sklo do auta

Reklamní škrabky na sklo do auta jsou poměrně oblíbená varianta reklamních předmětů. Přece jenom do zaměstnání se většina z nás dopravuje vlastním automobilem a v zimě bychom se bez škrabky jenom stěží obešli. Tuto škrabku s vlastním potiskem rád využije každý zaměstnanec.

3) Multifunkční šátek

Ukažte, že myslíte na zdraví vašich pracovníků a obdarujte je i multifunkčním šátkem. Samozřejmě to nebude ledajaký šátek, ale bude to váš vlastní, reklamní multifunkční šátek s potiskem, který bude doslovnou „chodící reklamou“.

Toto vše a mnohem víc najdete na webových stránkách www.taeda.cz.             Zde najdete nejen reklamní předměty určené na zimu, ale taky běžné reklamní předměty za nejlepší ceny.

« zpět do rubriky


Přidat komentář