Slavná značka GAP zdraví Ostravu! Otevře tady první obchod v Česku

GAP
GAP
Středa, 7. 10. 2020, 8:53 - Fanoušci špičkové módy se konečně dočkali. Ze San Francisca míří do Ostravy legendární značka GAP. Forum Nová Karolina ukáže tyto ikonická tři písmena jako první obchodní centrum v Česku. Slavná módní značka přivítá první nadšence během podzimu. Do konce roku 2020 otevřou v ostravském centru také značky Karl Lagerfeld a Under Armour.

Ostrava – Fanoušci špičkové módy se konečně dočkali. Ze San Francisca míří do Ostravy legendární značka GAP. Forum Nová Karolina ukáže tyto ikonická tři písmena jako první obchodní centrum v Česku. Slavná módní značka přivítá první nadšence během podzimu. Do konce roku 2020 otevřou v ostravském centru také značky Karl Lagerfeld a Under Armour. Pro vánoční sezonu pak chystá Forum Nová Karolina několik novinek a aktivit.

Navzdory letošnímu „specifickému“ období se ve Foru Nová Karolina od začátku roku podařilo otevřít několik zajímavých obchodních jednotek včetně módních značek Mango, Regatta Outdoor nebo Tatuum. Do konce roku 2020 se pro návštěvníky chystá otevření dalších obchodů velmi zvučných značek.

„Na podzim otevřeme jako první v Česku obchod legendární značky volnočasového oblečení GAP nebo obchod slavné módní značky Karl Lagerfeld, a to jako první mimopražské obchodní centrum, “ říká Martin Kubík, ředitel společnosti Active Retail Asset Management, která ostravské centrum Forum Nová Karolina spravuje. Sestavu nových obchodů ještě doplní značky domácích potřeb Banquet a sportovního oblečení Under Armour.

Obchodní centrum Forum Nová Karolina se již také připravuje na letošní předvánoční a vánoční sezonu. „V současné době není návštěva obchodního centra jen o nakupování a navštěvování obchodů, ale je třeba zákazníkům nabídnout i něco navíc, nějaký nový zážitek, zpříjemnit jim pobyt, aby si čas strávený u nás si užili,“ říká Tomáš Lučan, marketingový ředitel Fora Nová Karolina, a dodává: „Chystáme proto novou vánoční výzdobu s interaktivními prvky, dárky za nákupy, nové dětské atrakce a spoustu dalších zajímavých aktivit.“

Ve srovnání s jinými obchodními centry v regionu se daří obchodnímu a zábavnímu centru Forum Nová Karolina držet návštěvnost na velmi dobré úrovni. „Věříme, že další návštěvníky nám přinese postupný návrat lidí z režimu „home office“ nebo obnovení kulturních, společenských a sportovní akcí v našem bezprostředním okolí“, říká Tomáš Jandík, CEO REICO investiční společnosti České spořitelny spravující ČS nemovitostní fond, který je největším českým podílovým fondem a vlastníkem centra Forum Nová Karolina.

« zpět do rubriky