Radnice Ostravy-Jihu vyčlenila na opravy obecních bytů 80 milionů korun

Radnice Ostravy-Jihu
Radnice Ostravy-Jihu
Neděle, 3. 3. 2019, 9:12 - Městský obvod Ostrava-Jih spravuje více než 5200 obecních bytů. Pro následující dvouleté období na jejich opravy vyčlenil 80 milionů korun

Městský obvod Ostrava-Jih spravuje více než 5200 obecních bytů. Pro následující dvouleté období na jejich opravy vyčlenil 80 milionů korun. Dodavatelé bude opět vybírat prostřednictvím dynamického nákupního systému, který zjednodušuje administrativu a směřuje poptávky přímo na registrované zájemce.

Dodavatelé budou oslovováni a vybírání již osvědčeným způsobem - prostřednictvím dynamického nákupního systému (DNS). Díky využití tohoto elektronického nástroje je výrazně omezena administrativa, neboť odpadá zasílání nabídek v obálkách a po registraci se již pouze elektronicky zasílají cenové nabídky. Přímo do emailu budou registrovaní dodavatelé dostávat aktuální poptávky na opravy jednotlivých bytů v průběhu následujících dvou let, případně i upozornění na jakékoliv provedené změny u těchto zakázek,“ vysvětluje místostarostka Markéta Langrová.

Zájemci se mohou registrovat na zakazky.ovajih.cz. Registrace probíhají od 18. 2. 2019 do 25. 3. 2019.  Poté již mohou nabídky na opravy bytů podávat pouze registrovaní dodavatelé. Dodatečná registrace je možná kdykoli v průběhu trvání DNS.

Ačkoli je celý proces uživatelsky přívětivý, nabízí radnice praktické semináře seznamující s procesem registrace a postupem při podání žádosti o účast, krok za krokem. Proběhnou 18. března 2019, a to v 10.00 a v 16.00 hodin v prostorách radnice Ostrava-Jih. Přinese-li si zájemce sebou vlastní notebook, může provést registraci přímo na místě. V tom případě je nutno počítat, že pro dokončení registrace je povinný zaručený elektronický podpis založený na kvalifikovaném certifikátu.

Na seminář je nutno se přihlásit minimálně jeden den předem na oddělení veřejných zakázek u Renáty Ručkové, na tel.: 599 430 452 nebo e-mailu: renata.ruckova@ovajih.cz. Na uvedených kontaktech je možno také získat bližší informace.

« zpět do rubriky