První středoevropský závod Savera Components bude v Ostravě

CT park Ostrava
CT park Ostrava
Středa, 7. 8. 2019, 23:08 - Savera Components bude v nových prostorách provozovat svůj první výrobní závod ve střední a východní Evropě. Odtud budou kabiny, rámy a další výtahové komponenty putovat ke svým odběratelům. 
Tým průmyslových nemovitostí Colliers International úspěšně realizoval transakci dlouhodobého pronájmu 5 000 metrů čtverečních ve spekulativní budově O20 v CTParku Ostrava pro společnost Savera Components CZ, novou českou pobočku španělského výrobce součástek do výtahů Savera Group.

Těmi jsou nejvýznamnější společnosti v regionu, které se zaměřují na výrobu výtahů. Vedle výrobního zázemí bude Savera Components mít v budově i skladové plochy a kanceláře.

Transakci pro Savera Components řídila za průmyslové oddělní Colliers International Silvie Marešová, Senior Associate: „Naším hlavním úkolem bylo zastřešit pro klienta výběrové řízení na developera v rámci České republiky, Slovenska a Polska. Následně jsme měli za úkol vyjednat nájemní podmínky. Požadavkům Savera Components nejlépe vyhověla společnost CTP a její prostory třídy A v jednom z nejvyhledávanějších průmyslových parků v Moravskoslezském kraji, jímž je CTPark Ostrava,“ popisuje.
 

« zpět do rubriky