Máte rádi svět informačních technologií a chcete získat nové zkušenosti?

Máte rádi svět informačních technologií ?
Máte rádi svět informačních technologií ?
Pátek, 1. 3. 2019, 10:18 -

Hledáte novou práci, protože vás nebaví chodit do té současné? Toužíte si najít takové zaměstnání, do kterého budete chodit s úsměvem na rtech a kam se budete doslova těšit? Věřte, najít si takové zaměstnání už dávno není nereálné. Dnes se zaměstnavatelé o své zaměstnance starají, možná jste doposud neměli jen štěstí na svého šéfa. Pokud však máte rádi svět informačních technologií, pokud vám tento svět není cizí a chcete získat nové zkušenosti, co třeba si poslat životopis do firmy U&SLUNO? Právě ta shání novou posilu. Budete jí zrovna vy?

Pokud jste doposud neměli štěstí na své zaměstnavatele nebo pracovníky, nevěšte hlavu. Věřte, že se najdou i takoví zaměstnavatelé a kolegové, kteří budou milí a s nimiž si budete rozumět. Jestliže vás baví svět informačních technologií, dlouho neváhejte a odešlete životopis do zmiňované firmy U&SLUNO, jelikož právě zde vás čeká příjemné pracovní prostředí a ještě příjemnější kolektiv. To však není to jediné, co vás v dynamické firmě čeká.

Co vás čeká ve firmě U&SLUNO?

Ptáte se, co dalšího vám firma U&SLUNO může nabídnout? Není to jen přátelský kolektiv a milé pracovní prostředí, je to zejména pružná pracovní doba a celá řada dalších benefitů, jako jsou například čokoládové středy nebo vynikající káva.

Pokud vás firma U&SLUNO něčím ohromila a opravdu chcete životopis poslat, seznam aktuálně volných pracovních pozic najdete na joinus.cz. Neváhejte a #joinus.

O firmě U&SLUNO

Než však pošlete životopis, jistě vás zajímá, co je vlastně firma U&SLUNO zač. Jedná se o firmu poskytující informační technologie a poradenské a konzultační služby pro retail, logistiku a také pro distribuci.

Firma je velmi dynamická a moderní, zaměstnanci neustále hledají různá inovativní řešení, která by měla jistou přidanou hodnotu a která by byla synonymem rychlého návratu investice.

« zpět do rubriky