Kdo se stal novým šéfem společnosti Residomo?

Residomo
Residomo
Pátek, 13. 4. 2018, 7:10 -

I v současné době zaměstnanecké krize je nutné měnit vedení firem. Ne každý lídr společnosti vede firmy kupředu, noví lidé mají nové nápady, mnohdy i lepší nápady, které mohou dopomoct k tomu, aby se firma vypořádala s nedostatkem pracovníků. V Moravskoslezském kraji jsme se ke konci loňského roku dočkali hned několik změn u velkých podniků. Přestup roku zažil nový šéf společnosti Residomo  Jan Rafaj.

Právě Jan Rafaj se stal novým generálním ředitelem společnosti Resimodo. Tohoto muže znáte proto, že je prvním viceprezidentem Svazu průmyslu a dopravy. Kromě toho posledních šestnáct dlouhých let působil ve společnosti ArcelorMittal v Ostravě, jeho poslední funkce byla místopředseda představenstva.

Proč se stal generálním ředitelem právě Jan Rafaj?

Podle investičního ředitele Stana Kubáčka je pan Jan Rafaj člověkem, který za svůj život udělal mnoho práce, tudíž jde vidět, že je skutečně cílevědomý a že zodpovědný. Kromě toho byl skvělým partnerem a občanem Moravskoslezského kraje.

Jeho úkolem nyní bude rozvíjet partnerství s občany, taky se bude snažit o partnerství s veřejnou správou tak, aby se prospívalo nejen firmě, ale celému regionu. Jelikož se jedná o společnost, která pronajímá a spravuje byty, vztahy s občany či s krajem nemohou být špatné.

Jmenován byl i z toho důvodu, že pověst zlepšil firmě, v níž pracoval předtím. Jeho úkol je tedy ve zkratce naprosto stejný.

Jaká je vize Jana Rafaje?

Nový generální ředitel má samozřejmě jistou vizi. Jeho hlavním cílem je zlepšení kvality bytového fondu. Chce se shodnout s akcionáři a chce si prosadit názor, že je nutné a hlavně nezbytné zrychlit zlepšení kvality nemovitostí. Jenom tak se podle nového ředitele může dosáhnout lepších zisků.

Nový ředitel je zastáncem toho, že nikdy nelze změnit reputaci, aniž by nevznikly faktické změny, které půjdou vidět.

« zpět do rubriky


Komentáře

cialis success rate cazy

Real Secure Ordering Fluoxetine Website Visa Accepted Pharmacy [url=https://abcialisnews.com/]cialis online india[/url] Comprar Cialis Spain <a href=https://abcialisnews.com/#>Cialis</a> Propecia Descanso

Přidat komentář