HSF System dokončila projekty na Slovensku za půl miliardy korun

Hobby Park
Hobby Park
Středa, 8. 7. 2020, 11:31 - Společnost HSF System SK, která je dceřinou společností HSF System, realizovala jako generální dodavatel výstavbu obchodního domu ASKO – NÁBYTEK v obchodním centru Hobby Park Prešov na Slovensku. Je to pro ni v pořadí již třetí projekt v této obchodní zóně.

Společnost HSF System SK, která je dceřinou společností HSF System, realizovala jako generální dodavatel výstavbu obchodního domu ASKO – NÁBYTEK v obchodním centru Hobby Park Prešov na Slovensku. Je to pro ni v pořadí již třetí projekt v této obchodní zóně. Všechny objekty zde vyrostly za necelé dva roky. Developerem je slovensko-rakouská společnost Atrios.

Zastavěná plocha nákupního areálu Hobby Park Prešov, kde se nacházejí obchodní jednotky Hornbach, SIKO koupelny a nově i ASKO – NÁBYTEK, je téměř 80 000 m2. Výstavba trvala od října 2018 do června 2020. Celkový objem všech tří zakázek, které zde realizovala společnost HSF System SK, přesáhl hodnotu více než 500 mil. korun. 

„Dlouholeté zkušenosti, významné reference, stabilní tým odborníků a vysoká kvalita realizovaných projektů stojí za příležitostí podílet se v takové míře na rozvoji prešovského nákupního centra. Byli jsme vybráni ve všech třech tendrech u tří různých klientů, a stali jsme se tak generálním dodavatelem objektů v celém obchodním centru Hobby Park Prešov,“ říká Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK.

Prodejna ASKO – NÁBYTEK byla v Prešově otevřena na konci června 2020. Na celkové ploše 8 000 m2 je z více než dvou třetin připravena prodejní zóna. Komfortní parkování pak zákazníkům zajistí prostorné parkoviště, které pojme zhruba 200 automobilů. Německý řetězec ASKO – NÁBYTEK postavil v areálu Hobby Parku již svou osmou prodejnu na Slovensku.

 

„Hobby Park Prešov je výjimečná stavba jak svým umístěním v lokalitě, tak rovněž přínosem pro obyvatele třetího největšího města na Slovensku, Těší nás, že to ohodnotila i mezinárodní odborná veřejnost dvakrát zlatým uznáním CIJ AWARDS 2019 a HOF AWARDS 2020 jako Best Retail Development,“ uvádí Vladimír Jakša, managing director společnosti Atrios.

« zpět do rubriky


Komentáře

Buy real and fake driver's license online, buy counterfeit money

Buy American Canadian passports online Buy American and European drivers licence online Also get working visa for USA and New Zealand 2-4 years within a month contact agentpassport0@gmail.com check Fastdocuments4.com contact +17867081299

Přidat komentář | Ostrava-Online.cz

tinder online , tinder website https://tinderdatingsiteus.com/

free personal ads online

local personals [url="http://datingsitesfirst.com/?"]herpes dating[/url]

Přidat komentář