Chytré funkce mobilních aplikací. Znáte je všechny?

Mobilní aplikace
Mobilní aplikace
Neděle, 17. 2. 2019, 13:02 - Když byste nahlédli do mobilních telefonů náhodného kolemjdoucího, objevili byste na ploše telefonu mnoho zajímavých mobilních aplikací, z nichž řadu ani nejspíše neznáte.

Když byste nahlédli do mobilních telefonů náhodného kolemjdoucího, objevili byste na ploše telefonu mnoho zajímavých mobilních aplikací, z nichž řadu ani nejspíše neznáte. Toho se však nemusíte nijak leknout, důležité je, abyste si uvědomili, že chcete i vy mít mobilní aplikaci, která by se nacházela mezi tak často používanými aplikacemi náhodných kolemjdoucích. Mobilní aplikace jsou totiž nejmocnější nástroje dnešní doby a vytvořit si ji může opravdu každý. Budete dalším v pořadí, kdo bude mít vlastní mobilní aplikaci?

Jak již bylo zmíněno, mobilní aplikace jsou nejmocnější nástroje moderní doby. Kdo nemá mobilní aplikaci, je o krok pozadu za svou konkurencí. I když si mnozí lídři firem myslí, že mobilní aplikace jsou drahou záležitostí, dnes to tak už není. Dnes jsou mobilní aplikace poměrně levnou záležitostí, která v sobě skrývá mnoho, mnoho zajímavých funkcí. Znáte je všechny?

Chytré funkce mobilních aplikací

Mít webovou stránku, to je dnes samozřejmost a zároveň nutnost. Mít mobilní aplikaci, to je trend, který se považuje za nejmocnější nástroj moderní doby. Skrývá v sobě celou řadu chytrých funkcí, jako jsou například push zprávy (tedy krátké oznamovací zprávy), app kupony (tedy možnost zasílat zákazníkům kupony a slevy) nebo hlásič závad, díky kterému se budou minimalizovat nečekané problémy s používáním aplikace.

Mobilní aplikace využívají navigaci z mobilního telefonu, také používají RSS a odkazy, samozřejmě v sobě ukrývají i tlačítka koupit/zavolat/poslat.

Nechte si vytvořit vlastní mobilní aplikaci na míru

Vlastní mobilní aplikaci na míru by měla mít nejen města a obce, ale také muzea, hudební festivaly nebo třeba restaurace. Mobilní aplikaci vytvoří například odborníci z APPKEE.CZ, kteří se zaměřují na tvorbu mobilních aplikací a vývoj mobilních aplikací pro iOS a Android.

Jak dále zaujmout?

Pokud máte už dobře optimalizovanou stránku, hotovou aplikaci, tak můžete zkusit zaujmout formou prezentačních digitálních panelů, které patří mezi moderní reklamní a informační panely 21. století.

« zpět do rubriky