Christian Päschel byl jmenován novým generálním ředitelem Varroc Lighting Systems

Varroc Lighting Systems
Varroc Lighting Systems
Úterý, 9. 11. 2021, 15:16 - Nový Jičín, 9. listopadu 2021 – Varroc Lighting Systems, globální výrobce vnějšího osvětlení a elektronických řídicích jednotek pro automobilový průmysl, oznamuje změny ve svém nejvyšším vedení. Christian Päschel se od 1. listopadu 2021 stává novým generálním ředitelem. Ve funkci nahradí Stephana Vedieho, který se v září rozhodl společnost opustit.

Christian Päschel přichází do Varroc Lighting Systems ze společnosti HELLA, kde dříve působil jako člen výkonné rady a vedoucí prodeje v divizi automobilového osvětlení. Christian má více než 20 let zkušeností v automobilovém průmyslu, zejména v odvětví světelné techniky a elektroniky, kde zastával vysoké manažerské pozice se zaměřením na strategický rozvoj a prodej.

„Christiana jsme vybrali jako dlouholetého manažera s rozsáhlými zkušenostmi v oboru, který nám pomůže úspěšně rozvíjet Varroc Lighting Systems. Navíc nám pomůže překonat nepříznivé období, které v současnosti zažívá celý automobilový průmysl kvůli celosvětovému nedostatku polovodičů a dalších výrobních komponent. Přeji Christianovi hodně úspěchů a těším se na naši budoucí spolupráci,“ říká Tarang Jain, CEO a majitel Varroc Group.

Nový generální ředitel Christian Päschel o své nové roli říká: „Jsem velmi rád za důvěru vedení skupiny a příležitost vést společnost Varroc Lighting Systems. Celý automobilový segment čelí velmi náročnému období a musíme se zaměřit na to, aby byla naše společnost co nejlépe připravena na budoucí výzvy. Ve své nové roli bych se chtěl zaměřit zejména na optimalizaci procesů, digitalizaci a investice, které nám umožní flexibilně reagovat na potřeby zákazníků a posílit naši pozici v oblasti světelné techniky a elektroniky v souladu se současnými trendy v automobilovém průmyslu.“

« zpět do rubriky