Zaorálkův vlastizrádný pšouk

Úterý, 28. 6. 2011, 15:18 - Dnes slaví svátek jeden ze sociálnědemokratických gigantů, všeznalec, eurooptimista až vlezdobruselista, levicový pilíř a Ostravan tělem i duší, Lubomír Zaorálek. Kdyby se udělovala cena brouka Pytlíka v oboru jakýchkoliv známých i zatím nedefinovaných věd, on by byl jediným, kdo by se o tuto cenu mohl bez začervenání a zbytečné skromnosti ucházet.

Na tohoto jinak nepodstatného tlachala, konstruktéra nereálných pitomostí a nesmyslů bych si nevzpomněl, nebýt zprávy, která zmiňuje, že ČSSD nepodpoří vstup Chorvatska do Evropské unie.

Včera se dvě hvězdy sociální demokracie, dnešní oslavenec Zaorálek a jeho přítel Sobotka vyjádřili, že jejich partaj nepodpoří schvalovací proces přístupu Chorvatska k EU, a to proto, že dodatek, vztahující se k naší republice, který je součástí této přístupové smlouvy, neprošel řádným legislativním procesem a nebyl  schválen podle zákonů této republiky.

O co tedy jde. Svého času totiž prezident Václav Klaus podmínil svůj podpis Lisabonské smlouvy tím, že při nejbližší příležitosti bude k uvedené přístupové smlouvě připojena vyjímka do kapitoly lidských práv, která České republice zajistí nezpochybnitelnost Benešových dekretů. A touto smlouvou je právě přístupová smlouva Chorvatska.

Ostuda by to asi byla velká. To mne však nechává naprosto klidným a chladným. Možná by nám jednou za to Chorvaté poděkovali, že jsme je do tohoto bankrotářského spolku nezatáhli.

Co si ale vůbec nedovedu představit, a co by se zcela reálně mohlo stát, pokud by Klausova vyjímka nebyla do změny Lisabonské smlouvy zahrnuta, je uznání napřed majetkových a posléze i mocenských zájmů sudetských Němců v prostoru naší republiky.

Socialisté se tímto dostávají z  kategorie vyděračů, kdy vydírají zbytek politického spektra a jako páku užívají Chorvaty, do kategorie vlastizrádné.

Českou republiku by takovýmto skutkem uvedli do velmi špatné, až neřešitelné situace. Tímto téměř kriminálním činem, by byla v samotných základech ohrožena naše státnost, protože nepochybujme o tom, že o své „spravedlivé“ nároky by se určitě přihlásili Poláci, Maďaři a Rakušané. Nejedná se totiž o nic menšího, než o prolomení Benešových dekretů.

Tyto dekrety by prolomily cizí soudy v zahraničí a my bychom se jejich verdikty museli řídit a podřídit se jim.

Milí socialisté Zaorálku a Sobotko, zvedá se mi z vás žaludek a doufám, že jednou za své činy budete řádně odměněni.

Petr Sedláček

 

 

« zpět do rubriky


Komentáře

Resume

Even a informative article analyzes even both two subjects from evaluating them contrasting them. ... To get a comparison informative article, you very most probably wouldn't choose 2 apples or 2 apples due to the fact that they discuss of precisely exactly the exact possessions today. You may possibly make an effort and compare apples and apples apples are related. https://www.smokeoilsalt.com/main-rules-writing-professional-coursework.html

Coursework

The article for the SAT is extremely different when it had been to its prior form of this SAT. You may read about the modifications to this SAT the following, however you will be given an passing by the article. Your work would be to test the method by which that debate was assembled by the writer. https://nwfarmservices.com/2021/03/25/is-it-bad-to-sleep-with-music-on/ http://perenatal.h2ostudio.ru/2021/03/26/what-does-hitting-on-girl-mean/ https://srv8.cpanelhost.cl/~col49524/2021/03/21/how-do-you-write-an-analysis-of-a-song/

cialis 20 mg tablet

<a href=https://sscialisvv.com>daily cialis online[/url]

CV

Start off this essay's paragraph. You may work with a hook which mentions that . http://www.newoxfordrenee.com/2021/05/17/five-rookie-buy-personal-statement-mistakes-you-can-fix-today/ http://kinhcan24.blognhansu.com/2021/04/20/5-secrets-how-to-use-pay-to-write-my-dissertation-to-create-a-successful-business-product/ http://primeloansaustralia.ibc.com.au/blog/11-methods-of-write-my-speech-domination/

Přidat komentář