Stát, volby a politika jsou podvod s jediným cílem: okrádat lidi. Jak dlouho ještě budeme přihlížet, než se začneme bránit?

Pondělí, 15. 1. 2018, 9:48 -

Zkuste se někdy zamyslet nad jednou jedinou otázkou: proč máte vlastně povinnost být občanem nějakého státu jen proto, že jste se – ideálně z lásky dvou lidí – narodili? Zvláštní otázka, ale ještě zvláštnější odpověď: narodíte se, dostanete značku na uši (pardon, rodné číslo) a od té doby jste hlídáni, jak kdybyste měli elektronický náramek v domácím vězení. Pravidla tohoto „občanského babysittingu“ vymezuje tzv. zákon. Zákony říkají hodně věcí – ale hlavně říkají, za co všechno máte tomu systému (jménem Stát) povinnost dávat (platit) peníze bez jakéhokoli práva reklamace či vystoupení z toho systému. A pozor: Vaše povinnost platit není dotčena tím, že Stát Vám za ně neodvede žádnou službu nebo tu službu odvede nekvalitně či deficitně – vůči státu prostě neexistuje právo reklamace, ale platit musíte. Může takové zřízení být spravdlivé, svobodné nebo morální?

Napadlo Vás někdy, že byste měli mít základní lidské právo si “svůj Stát” vybrat či vytvořit, tedy se o své potřeby starat v komunitě lidí, které si svobodně vyberete a kterým věříte? Že když Vás někdo nutí platit do společné kasy (veřejného rozpočtu) s jinými lidmi, které jste si svobodně nevybrali, je to zločin proti základním lidským právům? Že díky technologiím a internetu se můžete spojit s kýmkoli a určit si společně s ním jak se – opět společně, sdíleně – budete nejen bránit zlu a zločinnému přerozdělování, ale také jak si stavět své vlastní (svobodné, dobrovolně sdílené a transparentní) sociální a zdravotní zabezpečení, školství a třeba i ekonomiku (sdílenou s těmi, které si dobrovolně vyberete, bez zásahů států a bank?). Sedli jsme na lep podvodu jménem stát, největší falešné jistotě moderních dějin: řešíme, jak má vypadat demokracie, jak mají vypadat státy, jak mají vypadat politici, zákony, kde se má kouřit – a úplně jsme přestali řešit, jak vypadají naše vlastní životy a životy našich rodičů, dětí a budoucích vnuků.

Ano: centralizované státy spojující násilím finanční prostředky lidí (protože ve Státě o nic jiného než o peníze nejde), kteří spolu reálně nemají nic finančně či jinak společného, splňují všechny znaky organizovaného zločinu. To žádná demokracie není, to je finanční tyranie. Proč má můj kamarád z Brna přispívat na zhroucenou lávku v Troji a proč mám já přispívat na odbahnění Príglu? Proč mám já přispívat na školné jeho dětí a důchod jeho rodičů a proč on musí povinně přispívat na školné mého synovce a důchod mých rodičů? Jsme kamarádi, zůstaneme kamarádi a pomáhat si budeme v každém případě, jak to děláme už přes 15let – a to, že se budeme každý v maximální možné míře starat o své okolí a blízké, to naše přátelství neoslabuje, ale naopak mu dodává váhu. A proč nemáme právo se o věci, které se nás týkají, starat sami bez kurately a přerozdělování organizovaného státem? Odpověď je jednoduchá, až to o zem bouchá: protože pak by organizovaný zločin povýšený na stát, parlament, politické strany a zastupitele neměl co rozkrást. A to je jediná role dnešních států a voleb (prezidentských či jiných), které mají poskytovat zdání jakési demokracie (jejímž jediným snem je pohříchu globální bankovní socialismus).

Je proto jen jediný způsob, jak se ten obludný kolos takzvané demokracie a globalizace dá zastavit a jak už to tak bývá, není nakonec složitý: vypustit z něj peníze. Důsledná decentralizace, omezení pravomocí státu a jeho úředníků, dramatické zeštíhlení státu, důkladná kontrola všech toků státních peněz, sdílená demokracie a ekonomika. Zrušení monopolu státu v zdravotní, školské, sociální a důchodové politice. A řada dalších věcí, které jsou uvedeny v programu 6 Cest pro budoucnost. Je nejvyšší čas si uvědomit, že žijeme v organizovaném zločinu, který se jen drze povýšil na Stát, aby nás mohl co nejefektivněji okrádat.

 

Michal Hájek

Zdroj: www.cesko2050.cz

 

« zpět do rubriky