Propagandistické prase Erik Tabery z Respektu, naštval se spoluzakladatel ODS

Neděle, 10. 2. 2013, 14:28 -

Politický komentátor a spoluzakladatel ODS Petr Štěpánek se tvrdě pustil do šéfa časopisu Respekt Erika Taberyho. Ze židle ho nadzvedl Taberyho příspěvek na Facebooku. Šéfredaktor tam vložil archivní fotku, na níž je Václav Klaus s Milošem Zemanem a mezi nimi čerstvě odsouzený lékař Jaroslav Barták.

K fotografii šéfredaktor Respektu napsal ironický komentář „Vlevo současný, vpravo nastávající a uprostřed budoucí prezident?“ Štěpánek mu proto připomněl, že se Barták rád fotil se známými politiky a stejně tak existuje fotografie, kde je spolu s Václavem Havlem. A tuto fotku také Taberymu "nalinkoval" do facebookového vlákna. Šéf Respektu ji sice nesmazal, ale Štěpánka podle jeho slov  zablokoval.

„Erik Tabery, šéfredaktor Respektu, zveřejnil na svém profilu fotografii MUDr. Bartáka se Zemanem a Klausem. Napsal jsem mu do komentářů, že je propagandistické prase a připojil odkaz na jinou fotografii, na které je Barták s Havlem. Takhle totiž lze omočit skoro každého významnějšího politika z naší země, neboť Barták trpěl obsesí fotit se s politickými celebritami,“ píše Petr Štěpánek na svém faceboovém profilu.

Propagandistický škvár Respekt

Reakce Taberyho Štěpánka velmi rozčílila. „Také mě už ten 'demokrat' do morku kosti, Erik Tabery, šéfredaktor propagandistického škváru jménem Respekt, bloknul. Je to fakt neuvěřitelné, jací s..či jsou zde považování za opinionmakery,“ pozastavuje se politik.

Komentář Petra Štěpánka na Facebooku v plném znění, který redakce přebírá s jeho souhlasem:

Erik Tabery, šéfredaktor Respektu, zveřejnil na svém profilu fotografii MUDr. Bartáka se Zemanem a Klausem. Napsal jsem mu do komentářů, že je propagandistické prase a připojil odkaz na jinou fotografii, na které je Barták s Havlem. Takhle totiž lze omočit skoro každého významnějšího politika z naší země, neboť Barták trpěl obsesí fotit se s politickými celebritami. Také mě už ten „demokrat“ do morku kosti, Erik Tabery, šéfredaktor propagandistického škváru jménem Respekt, bloknul. Je to fakt neuvěřitelné, jací sráči jsou zde považování za opinionmakery.

Radim Panenka

EUportál

 

 

« zpět do rubriky


Přidat komentář