Klece i voliéry se dají stavět jednoduše jako stavebnice

voliéry a klece
voliéry a klece
Úterý, 18. 9. 2018, 9:41 -

Nemusíte být ostříleným kutilem. Stačí, když umíte číst v podrobném manuálu a obydlí pro své mazlíčky hravě složíte.

Chcete začít chovat ptáky, ale nevíte, kde sehnat kvalitní klec, která bude zároveň za přijatelnou cenu? Ideální by bylo, kdybyste nehledali voliéry nebo klece pro ptáky ve zverimexech nebo chovatelských potřebách. Raději si voliéru pro své budoucí mazlíčky postavte sami. Nemusíte se bát, že to bude náročná práce, která bude obsahovat stloukání dřevěných prken a práci s nepřizpůsobivým pletivem. Postavit voliéru pro okřídlené společníky je totiž velice snadné a rychlé. Tedy pokud víte, do čeho investovat.

Jistě jste s i jako děti hráli s LEGEM. Stavěli jste si velké mrakodrapy, domovy pro hračky, parkoviště pro všechna autíčka nebo policejní stanice, kde se chytali zločinci. V době našeho dětství jsme si říkali, že nechceme být dospělí, jelikož si se stavebnicemi už nebudeme moct hrát. Jenže tehdy jsme se mýlili. I dospělí si mohou hrát se stavebnicí, ovšem nebudou z ní stavit policejní stanice nebo hasičské centrály v miniaturních velikostech, ale postaví v reálné velikosti venkovní voliéry nebo klece pro ptáky.

Mnozí lidé se už setkali se stavebnicemi ALUHOBBY a zamilovali si je. Obliba těchto stavebnic stoupá hlavně díky tomu, jak zábavné stavění voliér je. Díky propracovanému stavebnicovému systému je možné si během chvíle z jednotlivých součástek postavit vysněné obydlí pro okřídlené společníky.

Z čeho jsou voliéry složeny?

Samozřejmě se nejedná o klasické plastové stavebnice, ale jedná se o kvalitní pevné stavebnice, z nichž se po postavení vyklubou voliéry, klece pro ptáky nebo případně i terária a holubníky, pokud chováte krapet jiné tvory.

Stavebnice je složena z hliníkových profilů, plastových spojek a dalších součástek, které se s pomocí nýtovacích kleští a šroubováku krásně složí.

Manuál jako největší pomocník

 

 

« zpět do rubriky


Přidat komentář