K čemu slouží meditační pyramidy?

meditační pyramidy
meditační pyramidy
Pondělí, 1. 10. 2018, 11:47 -

Takovou meditační pyramidu si můžete sami vyrobit, stačí si objednat na www.meditacnipyramida.cz

Slyšeli jste o meditačních pyramidách? Jedná se o pyramidy, které jsou známé také jako léčivé pyramidy nebo energetické pyramidy. Nejčastěji se staví doma na zahradách a možností jejich využití je opravdu mnoho. Nejedná se o žádného nováčka na trhu, meditační pyramidy jsou už delší dobu k dostání, ovšem teprve nyní se stávají skutečně velice, velice oblíbené. Jejich sílu využívají lidé už po tisíciletí.

Dříve lidé věřili v to, že jsou meditační pyramidy léčivé. Jenže dnes se ví, že se spíše jedná o místo, kde je možné relaxovat, odpočívat či meditovat. Léčení v pyramidě je jen psychického rázu. Dokážou však člověka skvěle uklidnit v tomto rychle ubíhajícím světě, proto se do nich dne rozhodně vyplatí investovat.

O meditačních pyramidách

Jak jsme zmínili, meditační pyramidy nejsou nic nového na trhu. Už od pradávna lidé věřili v jejich moc. Říká se, že se stejně jako pyramidy v Egyptě, které dnes budí úžas, jsou i meditační pyramidy složeny z těla, duše a ducha.

Možná právě proto tak blahodárně působí na člověka.

Využití meditačních pyramid

Tou hlavní otázkou bylo, k čemu však pyramidy slouží. Výše již bylo zmíněno, že se jedná o prostor určený k meditaci, relaxaci a k odpočinku. To je hlavní využití meditačních pyramid. Dalo by se říct, že pobyt v meditační pyramidě je stejně prospěšný pro člověka jako několikatýdenní dovolená. Pobyt v meditačních pyramidách dokáže člověka uklidnit, dokáže ho zbavit stresu, nahromaděného napětí a depresí, pokud jimi trpí.

Meditační pyramidy však podle mnohých léčitelů umí vytvořit z běžné vody vodu zázračnou. Stačí vodu ponechat na pár hodin v pyramidě a stane se z ní takzvaná pyramidální voda, která prospívá nejen člověku, ale také rostlinám nebo zvířatům.

Zázračná voda je však jen další pověra, která může a nemusí být pravdivá. Jednoznačným faktem je však to, že léčení v pyramidě je spíše psychického rázu. Pyramida slouží převážně jako prostor pro meditaci a relaxaci.

 

 

« zpět do rubriky