Čtyři a jedna manipulační technika, do které se vyplatí investovat

manipulační technika
manipulační technika
Pondělí, 1. 10. 2018, 11:44 -

Také se stále častěji do skladů pořizují vozíky s váhou, které okamžitě zjistí hmotnost zboží, s nímž se manipuluje.

Manipulační technika je něco, bez čeho se neobejde žádný sklad. V současné době se jedná o nepostradatelné vybavení každého skladu, které ulehčuje práci pracovníků a které zároveň dělá práci ve skladu zábavnější. Když se řekne “práce ve skladu”, každý si představí náročnou práci, která spočívá v tahání těžkých věcí z místa na místo. Jenže s manipulační technikou manipulace s těžkými věcmi rozhodně není tak náročná, jak to bylo dříve. Když je sklad vybaven tou správnou manipulační technikou, práce ve skladu je nejen zábavnější, ale je také snazší, jednodušší a rychleji odvedená, tudíž má radost i samotný zaměstnavatel.

Plošinové vozíky jsou ve skladu nepostradatelné

K základním typům manipulační techniky patří plošinové vozíky. Mohou mít různou délku i šířku, pokaždé jsou však vyztužené, aby se neprohýbaly. Je možné zakoupit si mnohé typy plošinových vozíků, preferují se zejména plošinové vozíky PROFI na lité podlahy nebo plošinové vozíky PROFI s nafukovacími koly.

Nízkozdvižné paletové vozíky nejen do malých skladů

Do menších skladů se hodí zejména nízkozdvižné paletové vozíky, které je možné koupit si v inovativnější podobě, a sice v elektrickém provedení.

Vysokozdvižné vozíky do každého velkého skladu

Naopak ve velkých skladech se spíše ocení vysokozdvižné vozíky, které je opět možné zakoupit v elektrickém provedení. Vysokozdvižné elektrické vozíky jsou snadno ovladatelné a je s nimi práce velmi zábavná.

Rudly do vinařství či hospod

Rudly ocení zejména páni hospodští, kteří se neustále musí tahat s těžkými basami piv či se sudy s limonádou. Stejně tak přijde tento typ manipulační techniky vhod vinařům, kteří také neustále nosí těžké sudy s vínem. Ovšem rudly se hodí i do skladů, vždyť balíky či pytle se na nich přemísťují nejrychleji.

Vozíky s váhou pro okamžité zjištění hmotnosti

 

 

« zpět do rubriky