Zcela nový model HR-V nabízí mimořádnou účinnost hybridní technologie, prvotřídní prostor a příjemný zážitek z jízdy

Model Honda HR-V
Model Honda HR-V
Čtvrtek, 21. 10. 2021, 15:33 - Zcela nový model HR-V přináší jedinečný zážitek z jízdy s rychlou odezvou. Výkonné a úsporné dvoumotorové hnací ústrojí e:HEV společnosti Honda, u modelu HR-V poprvé součástí standardní výbavy, zajišťuje výjimečnou účinnost. Nová generace populárního kompaktního SUV značky Honda nabízí prvotřídní prostor, pohodlí a užitnost, ale také pokročilé technologie a bezpečnostní systémy, to vše v odvážné a elegantní podobě inspirované vozy kupé.

Nový model HR-V, který bude v Evropě k dostání koncem roku 2021, je nejnovějším modelem v nabídce společnosti Honda nesoucím označení e:HEV (hybrid electric vehicle), který navazuje na inovovaný model CR-V a zcela nový model Jazz, které byly uvedeny na trh v roce 2020. Připojuje se k elektrifikované řadě modelů Honda a je dalším krokem společnosti Honda při plnění cíle elektrifikovat do roku 2022 všechny hlavní modely nabízené v Evropě.

Výhradně hybridní model HR-V nové generace představuje završení rozsáhlé studie moderních postojů spotřebitelů. Po zhodnocení toho, jak dnešní aktivní, propojená populace rozpoznává a vybírá produkty s vysokou hodnotou, společnost Honda vyvinula model HR-V nejen jako zcela nové kompaktní SUV, ale jako spotřebitelský produkt, který musí zákazníky přitahovat – nabízet atraktivitu, funkčnost a užitnost.

Hlavní konstruktér Yoshitomo Ihashi k tomu dodává: „Vedli jsme skupinové diskuse s lidmi z různých prostředí, z mnoha oborů a napříč věkovými kategoriemi, s rovným zastoupením žen a mužů. To nám pomohlo přidat prvky, které přinesou zábavu a potěšení všem cestujícím. Snažili jsme se posílit, nikoliv potlačit, individualitu lidí a vytvořit vůz, který všem cestujícím umožní užívat si jejich životní styl.”

Konstruktéři společnosti Honda uplatnili motto „Zintenzivněte svůj život" a zaměřili se na zajištění aktivního životního stylu v každé etapě vývoje nového modelu HR-V. Záměrem bylo rozšířit možnosti toho, co mohou zákazníci s vozem dělat s cílem podpořit a zintenzívnit svůj každodenní život.

Zcela nový model HR-V má moderní karoserii SUV kupé, která oslovuje jednoduchostí svého designu. Současně nabízí mimořádně pohodlný, prostorný a variabilní interiér více orientovaný na uživatele. Této přesvědčivé kombinace bylo dosaženo díky kompaktní integrované technologii hnacího ústrojí společnosti Honda a umístění palivové nádrže ve středu vozu. Výsledkem je špičkový prostor v interiéru a bezkonkurenční flexibilita díky univerzálním sedadlům Magic Seats, která nabízejí možnosti sklápění a napřimování sedadel podle potřeby nákladního prostoru.

Stejně jako u exteriéru poskytuje prostorný interiér robustní, prémiový vzhled SUV, avšak s moderními tkaninami a materiály příjemnými na dotek. Moderní, minimalistický vzhled vychází z horizontálního rozložení přístrojové desky a přehledných linií a ploch napříč celým vozem. Pocit vzdušnosti a prostoru umocňuje nový systém rozvádění vzduchu vytvářející clonu čerstvého vzduchu kolem jednotlivých cestujících, který proudí z jedinečných průduchů ve tvaru písmene L umístěných v horních rozích palubní desky. Intuitivní a bezproblémové funkce a aplikace konektivity ve voze, které do kompaktního segmentu vozů SUV společnosti Honda přinášejí novou úroveň technologií, lze ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky nebo hlasem.

Model Honda HR-V je vybaven nejucelenější nabídkou pokročilých bezpečnostních funkcí a asistenčních systémů ve své třídě. Disponuje technologiemi aktivní a pasivní bezpečnosti společnosti Honda, které přispívají k jednoduššímu a bezpečnějšímu řízení.

Honda HR-V
Honda HR-V
Honda HR-V
Honda HR-V
Honda HR-V
Honda HR-V
 

« zpět do rubriky