Zájemci si mohou vyzkoušet speciál Škoda Octavia RS za akční cenu

Škoda Octavia RS
Škoda Octavia RS
Středa, 3. 7. 2019, 22:28 -

Další volné jízdy na velkém okruhu mosteckého autodromu zájemci mohu využít ve středu 14. srpna od 13:00 do 14:00 hodin. V rámci projektu OC Race je možné si také vyzkoušet okruhový speciál Škoda Octavia RS III Cup, a to za akční cenu 2 900 korun. „Auto může řídit prakticky každý včetně fanoušků motoristického sportu, kteří o pilotování závodního vozu dosud jen snili,“ uvedl obchodní manažer pro sport společnosti AUTODROM MOST Jakub Krafek.

Účastník volné jízdy absolvuje v závodním speciálu dvě kola po dráze, tedy zhruba 8,5 kilometru. „Kdo se na řízení necítí, může zvolit taxijízdu v pozici spolujezdce. Sveze ho zkušený závodní jezdec, takže o adrenalin určitě nebude nouze. Za zážitek si ale samozřejmě připlatí, cena taxijízdy je 6 000 korun,“ upřesnil Krafek.

Projekt OC Race vznikl po rozšíření autoparku společnosti AUTODROM MOST o 16 identických okruhových speciálů Škoda Octavia RS III, které převzala od promotéra poháru OC Benet Cup. Zájemci o řízení závodního vozu nebo taxijízdu se mohou hlásit na e-mailové adrese krafek@autodrom-most.cz nebo na telefonním čísle +420 702 143 247.

Projekt zahrnuje podle Jakuba Krafka pět konceptů od uspořádání soukromého či veřejného klubového závodu po pronájem vozu pro zážitkovou jízdu. „Je vhodný pro všechny fanoušky motorsportu a začínající jezdce, nabízí všem shodné podmínky. Díky své kompaktní struktuře je ideální kombinací mezi časem stráveným na závodní trati a vynaloženými náklady,“ doplnil.

« zpět do rubriky


Přidat komentář

Obrázkové CAPTCHA
Vložte znaky zobrazené na obrázku.