Společnost Volvo obdržela ocenění za spokojenost zákazníků

Volvo V50
Volvo V50
Pondělí, 20. 6. 2011, 11:43 - Důraz, který společnost Volvo Car Corporation klade na kvalitu, nemohl být potvrzen lépe: v nejnovější studii organizace J. D. Power pro německý trh se švédský výrobce umístil na prvním místě v hodnocení značek pro rok 2011. Před nejlepšími německými prémiovými značkami i před značkami všech japonských výrobců, kteří podobným anketám po mnoho let dominovali.

Dva modely značky Volvo navíc stanuly na stupních vítězů v hodnocení produktů. Ve středním segmentu obsadil druhé místo model Volvo V50, což mu zajistilo třetí pozici v celkovém hodnocení všech modelů. Ve třídě manažerských vozů získalo bronzovou příčku Volvo V70.

„Je to důkaz vysoké kvality, spolehlivosti a služeb, které nabízíme našim zákazníkům,“ uvedl Stefan Jacoby, prezident a generální ředitel společnosti Volvo Car Corporation. „Jsme s tímto výsledkem velmi spokojeni, neboť nejlepšími experty na silné a slabé stránky vozidel jsou především jejich majitelé. A také proto, že zákazníci kupující vozy prémiových značek jsou obzvláště nároční.“

redakce Ostrava Online

« zpět do rubriky